LAJMI I FUNDIT:

Bryan Cranston rrëfen përvojën me COVID-19, tregon se ka biseduar me Tom Hanks dhe Rita Wilson gjatë kohës kur ishin në Australi

Bryan Cranston rrëfen përvojën me COVID-19, tregon se ka biseduar me Tom Hanks dhe Rita Wilson gjatë kohës kur ishin në Australi

Pas surprizës së tij që e zbuloi në fund të korrikut se ka kontraktuar virusin COVID-19 dhe se tani u shërua, Bryan Cranston, ka rrëfyer eksperiencën e gjithë kësaj.

Reklama

Aktori 64 vjeçar në një intervistë virtuale në “Live with Ryan and Kelly” të martën, tha se së bashku me gruan e tij kanë kontraktuar virusin ‘shumë herët’.

Ai po ashtu tregoi se përse ka qenë më i qetë dhe më i heshtur në lidhje me virusin që e zbuloi vetëm disa ditë më parë.

Bryan Cranston (Foto: YouTube)

“Kur unë dhe gruaja ime kontraktuam atë shumë herët – në javën e parë kur gjithçka kishte filluar – mendoja që botës nuk i intereson një gjë e tillë”, filloi Cranston.

Ai shtoi se ai dhe gruaja e tij Dearden, me të cilën u martua në 1989, ishin me fat pasi kishin simptoma.

Të gjitha lajmet nga Bryan Cranston
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bryan Cranston

Siç potencon, çifti kishin më shumë dhimbje të qafës dhe ndjeheshin gjatë tërë kohës të lodhur.

Bryan Cranston (Foto: YouTube)

Cranston thekson se ka biseduar me Hank dhe Wilson gjatë kohës kur ishin duke u rikuperuar në Australi.

“Ne ishim duke biseduar me ta gjatë kohës kur ishin në Australi dhe kur u kthyen, ne kemi darkuar së bashku dhe shikuam njëri-tjetrin duke thënë, ‘ne e bëmë këtë, nuk jemi të infektuar më’”, thotë mes shumë gjërash Bryan. /Telegrafi/

Bryan Cranston (Foto: Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori