LAJMI I FUNDIT:

Si ka reaguar DiCaprio sa herë që nuk ka e fituar Oscarin (Video)

Si ka reaguar DiCaprio sa herë që nuk ka e fituar Oscarin (Video)

Pavarësisht se ai është një nga më të famshmit dhe më të paguarit në industrinë filmike, është një çudi e madhe që Leonardo DiCaprio akoma nuk e ka fituar çmimin Oscar.

Reklama

Por, ndoshta më në fund DiCaprio do të marrë një Oscar në saje të rolit në filmin “The Revenant”.

DiCaprio deri më tani është nominuar gjashtë herë për statujën e artë, por fansat e aktorit e mbajnë mend fytyrën e Leos të frustruar pas çdo ceremonie, transmeton Telegrafi.

Ndërsa duke pritur për ceremoninë e 88-të të Oscar, po ju paraqesim edhe disa prej reagimeve humbëse të DiCaprios.

Këta janë konkurrentët e tij këtë vit: Bryan Cranston (“Trumbo”), Matt Damon (“The Martian”), Michael Fassbender (“Steve Jobs”), Eddie Redmayne (“The Danish Girl”). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori