Disa prej yjeve të njohura deklaruan se i kanë paketuar gjërat dhe në rast se Donald Trump i fiton zgjedhjet, ata do të ikin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhe meqë kjo ndodhi – Trump u shpall president i SHBA-ve, pritet të shihet se cili do të jetë hapi i tyre i mëtutjeshëm.

Në ndërkohë, Telegrafi ju njofton se kush ishin 13 të famshmit që u zotuan se do të largoheshin nga vendi nëse nuk do të fitonte Hillary Clinton. /Telegrafi/

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Barbra Streisand

Barbra Streisand

Bryan Cranston

Bryan Cranston

Jon Stewart

Jon Stewart

Cher

Cher

whoop

Whoopi Goldberg

Ne-Yo

Ne-Yo

Chelsea Handler

Chelsea Handler

Raven-Symone

Raven-Symone

Keegan-Michael Key

Keegan-Michael Key

Lena Dunham

Lena Dunham

Amy Schumer

Amy Schumer