LAJMI I FUNDIT:

Çfarë do të ndodhë me 13 yjet që deklaruan se do të iknin nga SHBA nëse Trump shpallej president? (Foto)

Çfarë do të ndodhë me 13 yjet që deklaruan se do të iknin nga SHBA nëse Trump shpallej president? (Foto)

Disa prej yjeve të njohura deklaruan se i kanë paketuar gjërat dhe në rast se Donald Trump i fiton zgjedhjet, ata do të ikin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Reklama

Dhe meqë kjo ndodhi – Trump u shpall president i SHBA-ve, pritet të shihet se cili do të jetë hapi i tyre i mëtutjeshëm.

Në ndërkohë, Telegrafi ju njofton se kush ishin 13 të famshmit që u zotuan se do të largoheshin nga vendi nëse nuk do të fitonte Hillary Clinton. /Telegrafi/

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson

Barbra Streisand
Barbra Streisand

Bryan Cranston
Bryan Cranston

Jon Stewart
Jon Stewart

Cher
Cher

whoop
Whoopi Goldberg

Ne-Yo
Ne-Yo

Chelsea Handler
Chelsea Handler

Raven-Symone
Raven-Symone

Keegan-Michael Key
Keegan-Michael Key

Lena Dunham
Lena Dunham

Amy Schumer
Amy Schumer

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Magazina
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri "In The Fire"

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori