LAJMI I FUNDIT:

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Ne mund të dëshirojmë të jemi unikë në këtë botë, por në të vërtetë ndodh ndonjëherë që ju po ecni në rrugë ose në supermarket dhe papritmas gjeni dikë që duket shumë i ngjashëm me ju.

Reklama

Në rastin e të famshmëve, shumë njerëz përpiqen të imitojnë pamjen e tyre, kështu që është më e zakonshme të shohësh ngjashmëri në botën e tyre.

Bright Side shikoi këtë ngjashmëri dhe përpiloi fotografi të njerëzve të thjeshtë që ndajnë tipare fizike me të famshmit.

Shikoni nga afër dhe shikoni nëse mund t’i dalloni ndryshimet … Mund të habiteni se sa e vështirë është në shumicën e rasteve.

1. Kate Moss

2. Michael Fassbender

3. Angelina Jolie

4. Andrew Lincoln

5. Blake Lively

6. Robbie Williams

7. Shakira

8. Colin Farrell

9. Bryan Cranston

10. Emma Watson

11. Kit Harington

12. Bruce Willis

13. Selena Gomez

14. Ed Sheeran

15. Maisie Williams

16. Britney Spears

17. James Franco

18. Gal Gadot

19. Alvaro Morte

20. Rihanna

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Kalo në kategori