LAJMI I FUNDIT:

Colin Farrell

16 Artikuj

Colin Farrell ndahet nga e dashura Kelly MacNamara pas pesë vitesh romancë

Colin Farrell ndahet nga e dashura Kelly MacNamara pas pesë vitesh romancë

Yjet
Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

TV / Film
Colin Farrell kishte sulme paniku nën ujë gjatë xhirimeve të filmit të ri “Thirteen Lives”

Colin Farrell kishte sulme paniku nën ujë gjatë xhirimeve të filmit të ri “Thirteen Lives”

Yjet
Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Yjet
Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

TV / Film
Transformimi i Colin Farrell për rolin e Pinguinit në “The Batman”

Transformimi i Colin Farrell për rolin e Pinguinit në “The Batman”

TV / Film
Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Yjet
Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Yjet
Paraqitja e shkurtër për “The Gentleman”, filmin aksion për mbretin londinez të drogës

Paraqitja e shkurtër për “The Gentleman”, filmin aksion për mbretin londinez të drogës

TV / Film
Colin Farrell: Për shkak të vallëzimit dhe xhaketës prej lëkure, pothuajse u bëra këngëtar

Colin Farrell: Për shkak të vallëzimit dhe xhaketës prej lëkure, pothuajse u bëra këngëtar

Yjet
Ka thyer shumë zemra të femrave, sot është në dekadën e pestë dhe ende ka imazh të papërmbajtshëm Colin Farrell

Ka thyer shumë zemra të femrave, sot është në dekadën e pestë dhe ende ka imazh të papërmbajtshëm Colin Farrell

Yjet
Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Yjet
Skandalet më të mëdha seksuale të yjeve me famë botërore

Skandalet më të mëdha seksuale të yjeve me famë botërore

Yjet
“Roman J Israel, Esq.”, drama që mund t’i sjellë Denzel Washingtonit një tjetër nominim për Oscar (Video)

“Roman J Israel, Esq.”, drama që mund t’i sjellë Denzel Washingtonit një tjetër nominim për Oscar (Video)

TV / Film
Ish-at zbulojnë përvojat e dobëta seksuale me gjashtë yjet botërore (Foto)

Ish-at zbulojnë përvojat e dobëta seksuale me gjashtë yjet botërore (Foto)

Intimitet dhe Pasion
Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Yjet