LAJMI I FUNDIT:

Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre
17. Ryan Gosling — 39 years old

Hollywoodi është, pa dyshim, një vend që shpesh i bën njerëzit të përpiqen të kapin kohën në një shishe, duke shpresuar të ruajnë rininë e tyre për aq kohë sa të jetë e mundur.

Reklama

Mjaft çuditërisht, ne shpesh e gjejmë veten te disa të famshëm duke i admiruar që bëjnë pikërisht të kundërtën dhe vërtetojnë se mosha nuk është asgjë për t’u trembur.

Bright Side beson se bukuria e vërtetë vjen më vonë në jetë, dhe kemi shumë të famshëm që po plaken si verë e shkëlqyeshme për t’a mbështetur këtë teori. /Telegrafi/

1. Jake Gyllenhaal — 39 vjeçar

2. Oscar Isaac — 41 vjeçar

3. Hugh Grant — 59 vjeçar

4. Famke Janssen — 55 vjeçare

5. Daniel Craig — 52 vjeçar

6. Jennifer Garner — 48 vjeçare

7. David Harbour — 45 vjeçar

8. Jamie Lee Curtis — 61 vjeçare

9. Colin Farrell — 43 vjeçar

10. Ted Danson — 72 vjeçar

11. Karl Urban — 47 vjeçar

12. Gillian Anderson — 51 vjeçare

13. Josh Duhamel — 47 vjeçar

14. Sofia Vergara — 47 vjeçare

15. Halle Berry — 53 vjeçare

16. John Stamos — 56 vjeçar

17. Ryan Gosling — 39 vjeçar

18. Jeffrey Dean Morgan — 54 vjeçar

19. Angela Basset — 61 vjeçare

20. Adam Driver — 36 vjeçar

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori