LAJMI I FUNDIT:

Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri
(Foto: Screenshot/YouTube/Movieclips)

Gjatë një bisede me një bisedë me Yahoo Entertainment, Colin Farrell ka treguar përvojën e bashkëpunimit me Tom Cruise, i cili njihet për etikën e tij të jashtëzakonshme të punës dhe angazhimin e pakompromis për të përfituar sa më shumë nga çdo skenë.

Aktori irlandez ka bashkëpunuar me yllin amerikan në filmin e vitit 2002, “Minority Report” dhe ka folur për atë përvojë, si dhe për rolet tjera të rrezikshme që i bën Tom.

“Kisha 24 ose 25 vjet dhe ishte filmi im i tretë ose i katërt. U befasova (nga Cruise). Ai është shumë konkurrues dhe shumë i përfshirë fizikisht”.

“Mbaj mend që hyri në xhirime dhe bërtiti: ‘A po bëjmë një film aksion? Atëherë pse nuk dëgjoj: Aksion?”, ka rrëfyer Farrell.

Colin Farrell: Për shkak të vallëzimit dhe xhaketës prej lëkure, pothuajse u bëra këngëtar
Lexo po ashtu Colin Farrell: Për shkak të vallëzimit dhe xhaketës prej lëkure, pothuajse u bëra këngëtar

Ai ka përmendur edhe skenat e rrezikshme që i bën Cruise në filmat “Mission: Impossible”, si edhe ato që i ka bërë në filmin e fundit, “Top Gun: Maverick”.

“A e keni parë skenën në ‘Mission: Impossible’, në të cilën ai mbahet anash aeroplanit? Është një sëmundje mendore! Nuk është guxim, është çmenduri”, ka thënë 46-vjeçari. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori