LAJMI I FUNDIT:
Tom Cruise

Tom Cruise

145 Artikuj

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

Po Flitet
Një tjetër vazhdim në Paramount: Tom Cruise do të bëjë “Top Gun 3”

Një tjetër vazhdim në Paramount: Tom Cruise do të bëjë “Top Gun 3”

TV / Film
Tom Cruise rikthehet sërish në bashkëpunim me kompaninë Warner Bros

Tom Cruise rikthehet sërish në bashkëpunim me kompaninë Warner Bros

TV / Film
Tom Cruise rezervon një kat të tërë të një restoranti në Londër për të shijuar një darkë romantike me rusen Elsina Khayrova

Tom Cruise rezervon një kat të tërë të një restoranti në Londër për të shijuar një darkë romantike me rusen Elsina Khayrova

Yjet
Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

TV / Film
Është më i shikuari në Netflix, por filmi i Gal Gadot tallet nga kritikët

Është më i shikuari në Netflix, por filmi i Gal Gadot tallet nga kritikët

TV / Film
Tom Cruise dëshiron të ndjekë shembullin e Harrison Ford dhe të vazhdojë të bëjë filmin “Mission: Impossible” deri në moshën 80-vjeçare

Tom Cruise dëshiron të ndjekë shembullin e Harrison Ford dhe të vazhdojë të bëjë filmin “Mission: Impossible” deri në moshën 80-vjeçare

TV / Film
60-vjeçari Tom Cruise shfaqet në super formë, ndërsa largohet nga Londra me helikopterin e tij

60-vjeçari Tom Cruise shfaqet në super formë, ndërsa largohet nga Londra me helikopterin e tij

Yjet
Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Po Flitet
Shakira publikon këngën e re dedikuar fëmijëve të saj teksa nuk mungojnë ‘thumbat’ për Gerard Piquen

Shakira publikon këngën e re dedikuar fëmijëve të saj teksa nuk mungojnë ‘thumbat’ për Gerard Piquen

Muzikë
Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Yjet
Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Yjet
Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme

Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme

Po Flitet
Skenat e rrezikshme të aktorit Tom Cruise në xhirimet e filmit të ri “Mission Impossible: Dead Reckoning Part II”

Skenat e rrezikshme të aktorit Tom Cruise në xhirimet e filmit të ri “Mission Impossible: Dead Reckoning Part II”

TV / Film
Arsyeja pse Lisa Marie Presley e urrente aktorin Tom Cruise

Arsyeja pse Lisa Marie Presley e urrente aktorin Tom Cruise

Yjet
Tom Cruise detyrohet të punësojë truproje të peshave të rënda pas kërcënimeve me vdekje nga ish-anëtari i ekipit të filmit të ri

Tom Cruise detyrohet të punësojë truproje të peshave të rënda pas kërcënimeve me vdekje nga ish-anëtari i ekipit të filmit të ri

Yjet
Tom Cruise mund të bëhet aktori i parë që xhiron film në hapësirë

Tom Cruise mund të bëhet aktori i parë që xhiron film në hapësirë

TV / Film
Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Yjet
Shitet Nissan 300ZX që e ka vozitur Tom Cruise – vetura ka përshkruar 8000 kilometra

Shitet Nissan 300ZX që e ka vozitur Tom Cruise – vetura ka përshkruar 8000 kilometra

Auto Lajme
“Top Gun: Maverick” kalon shifrën e një miliard dollarëve në arkat globale, bëhet filmi me fitimet më të larta në karrierën e Tom Cruise

“Top Gun: Maverick” kalon shifrën e një miliard dollarëve në arkat globale, bëhet filmi me fitimet më të larta në karrierën e Tom Cruise

TV / Film
Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Yjet
Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

TV / Film
Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell

Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell

Po Flitet
Tom Cruise pothuajse e refuzoi rolin në “Top Gun: Maverick”, regjisori pati vetëm gjysmë ore kohë për ta bindur

Tom Cruise pothuajse e refuzoi rolin në “Top Gun: Maverick”, regjisori pati vetëm gjysmë ore kohë për ta bindur

TV / Film