LAJMI I FUNDIT:

Paraqitja e shkurtër për “The Gentleman”, filmin aksion për mbretin londinez të drogës

Paraqitja e shkurtër për “The Gentleman”, filmin aksion për mbretin londinez të drogës

Pasi në muajin tetor u publikua paraqitja e parë e shkurtër e filmit “The Gentleman”, tash fansat mund ta shohin edhe paraqitjen e dytë të shkurtër, të cilën shfaqen disa skena interesante.

Reklama

Në filmin e ri të zhanrit aksion, ylli hollivudian Matthew McConaughey luan rolin e një shefit londinez të marihuanës.

Ngjarja zhvillohet rreth dilerit të drogës, Mickey Pearson (Matthew McConaughey), i cili përpiqet t’ia shesë dinastinë e tij një miliarderi nga Oklahoma.

Megjithatë, ai përnjëherë përballet me rivalë të shumtë kur përhapet lajmi se po përgatitet të tërhiqet nga biznesi i drogës.

Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell e Hugh Grant, janë disa prej emrave tjerë që do të luajnë në filmin “The Gentleman”

Skenarin dhe regjinë e ka bërë Guy Ritchie, ndërsa premiera amerikane e filmit është caktuar për datën 24 janar të vitit të 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori