LAJMI I FUNDIT:

Bruce Willis

61 Artikuj

Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë

Gruaja e Willis publikon një video nga rinovimi i betimeve: Duhet t’i mbajmë kujtimet për ata që mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë

Yjet
Nëna e Bruce Willis ka frikë se aktori nuk do ta njohë atë për shkak të sëmundjes së tij

Nëna e Bruce Willis ka frikë se aktori nuk do ta njohë atë për shkak të sëmundjes së tij

Yjet
Nëna e Willis për gjendjen e tij: Nuk është i mundur zhvillimi i një bisede normale

Nëna e Willis për gjendjen e tij: Nuk është i mundur zhvillimi i një bisede normale

Po Flitet
Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Këshilla mjekësore
Bruce Willis diagnostikohet me demencë fronto-temporale

Bruce Willis diagnostikohet me demencë fronto-temporale

Yjet
Sëmundja e Bruce Willis pretendohet ta ketë zanafillën nga një aksident në xhirimet e “Tears of the Sun”

Sëmundja e Bruce Willis pretendohet ta ketë zanafillën nga një aksident në xhirimet e “Tears of the Sun”

Po Flitet
Sylvester Stallone flet për gjendjen shëndetësore të mikut të tij, Bruce Willis: Po kalon disa momente të vështira

Sylvester Stallone flet për gjendjen shëndetësore të mikut të tij, Bruce Willis: Po kalon disa momente të vështira

Yjet
Përgënjeshtrohen njoftimet se Bruce Willis i ka shitur të drejtat për fytyrën e tij

Përgënjeshtrohen njoftimet se Bruce Willis i ka shitur të drejtat për fytyrën e tij

Po Flitet
Bruce Willis duket në formë të mirë teksa shijon një dalje në Los Angeles disa muaj pasi zbuloi se vuan nga sëmundja e afazisë

Bruce Willis duket në formë të mirë teksa shijon një dalje në Los Angeles disa muaj pasi zbuloi se vuan nga sëmundja e afazisë

Yjet
Producenti “e ka detyruar” Bruce Willisin të vazhdonte me xhirimet e filmit pavarësisht sëmundjes së tij

Producenti “e ka detyruar” Bruce Willisin të vazhdonte me xhirimet e filmit pavarësisht sëmundjes së tij

Po Flitet
Bruce Willis shihet sërish në publik me gruan Emma Heming tre muaj pasi u zbulua se vuan nga sëmundja e afazisë

Bruce Willis shihet sërish në publik me gruan Emma Heming tre muaj pasi u zbulua se vuan nga sëmundja e afazisë

Yjet
Gruaja e Willis publikon një video të realizuar para 35 vitesh: Frika nuk do ta ndalojë

Gruaja e Willis publikon një video të realizuar para 35 vitesh: Frika nuk do ta ndalojë

Yjet
Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe kalon kohë me vajzat e tij gjashtë javë pasi u tërhoq nga aktrimi për shkak të diagnozës së afazisë

Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe kalon kohë me vajzat e tij gjashtë javë pasi u tërhoq nga aktrimi për shkak të diagnozës së afazisë

Yjet
Liam Neeson pohon se për shkak të rolit të ri vazhdimisht mendon për gjendjen e Bruce Willis

Liam Neeson pohon se për shkak të rolit të ri vazhdimisht mendon për gjendjen e Bruce Willis

Yjet
Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Yjet
Bruce Willis shihet për herë të parë qëkur u zbulua se po largohet nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

Bruce Willis shihet për herë të parë qëkur u zbulua se po largohet nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

Yjet
John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi largimin nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi largimin nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

Yjet
Çfarë është afazia, çrregullimi nga i cili vuan Bruce Willis?

Çfarë është afazia, çrregullimi nga i cili vuan Bruce Willis?

Shëndetësi Lajme
Bruce Willis realizoi mbi 15 filma brenda dy vitesh përpara se të tërhiqet nga aktrimi

Bruce Willis realizoi mbi 15 filma brenda dy vitesh përpara se të tërhiqet nga aktrimi

Yjet
Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet me sëmundjen e afazisë

Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet me sëmundjen e afazisë

Yjet
Nominimet për realizimet më të këqija filmike: Willis me kategori më vete – konkurrojnë edhe Amy Adams, Wahlberg, Affleck e Leto

Nominimet për realizimet më të këqija filmike: Willis me kategori më vete – konkurrojnë edhe Amy Adams, Wahlberg, Affleck e Leto

TV / Film
Bruce Willis injoron udhëzimet e qeverisë rreth COVID-19, fotografohet pa maskë në një shëtitje në Los Angeles

Bruce Willis injoron udhëzimet e qeverisë rreth COVID-19, fotografohet pa maskë në një shëtitje në Los Angeles

Yjet
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Yjet