LAJMI I FUNDIT:

Aaron Paul konfirmon se shoku i tij nga seriali “Breaking Bad”, Bryan Cranston është kumbari i djalit të tij të porsalindur

Aaron Paul konfirmon se shoku i tij nga seriali “Breaking Bad”, Bryan Cranston është kumbari i djalit të tij të porsalindur

Pasi ndau fotografitë e djalit të tij të porsalindur, Ryden Caspian Paul, Aaron Paul ka konfirmuar se Bryan Cranston është kumbari i foshnjës.

Reklama

Në një intervistë të re me TMZ , të realizuar të mërkurën në aeroportin e Los Angeles, aktori pohoi rolin e ri të Cranston si kumbarë: “Ai është. Ai njeriu i bukur”, tha ai.

Ylli itha se vendimi ishte ‘shumë i lehtë’, teksa tregoi një pasqyrë të përgjegjësive të Cranston: “Ai thjesht do të kujdeset për fëmijën, do të ndërroj pelenat, e dini – të gjitha gjërat”.

Foto: Matt Baron/REX

Paul më parë zbuloi planet e tij për të pasur Cranston si kumbarë gjatë paraqitjes së tij në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” të martën.

Kur Jimmy e pyeti nëse Bryan e kishte takuar fëmijën, ai u përgjigj: “Ai e ka parë. Ai ka takuar fëmijën. E dini, e pyeta Bryan në ditëlindjen e tij nëse ai do të ishte kumbari i foshnjës sonë. Ai tha jo”, tha Aaroni me shaka, ndërsa më pas sqaroi se Bryan ishte ‘shumë i emocionuar’ për të qenë kumbari i djalit të tij.

Të gjitha lajmet nga Aaron Paul
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Aaron Paul

“Shumë i nderuar. E dua deri në vdekje, e di”, tha Aaroni.

View this post on Instagram

A post shared by Aaron Paul (@aaronpaul)

Paul zbuloi imazhet e ëmbla të djalit të tij, pas lajmit se ai dhe gruaja Lauren Parsekian kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku.

Prindërit krenarë kanë po ashtu një vajzë katërvjeçare, Story Annabelle Paul, të cilën e mirëpritën në vitin 2018. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

View this post on Instagram

A post shared by Aaron Paul (@aaronpaul)