LAJMI I FUNDIT:

Enzo Fernandez

59 Artikuj

Po shkëlqen te Argjentina në këtë Botëror – Liverpooli raportohet se ka paramarrëveshje me Enzo Fernandez

Po shkëlqen te Argjentina në këtë Botëror – Liverpooli raportohet se ka paramarrëveshje me Enzo Fernandez

Premier League
Liverpooli nis bisedimet për transferimin e Enzo Fernandez, por problem mbetet klauzola e tij e lartë

Liverpooli nis bisedimet për transferimin e Enzo Fernandez, por problem mbetet klauzola e tij e lartë

Ndërkombëtare
Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Drejtori sportiv i Liverpoolit identifikon një mega transferim për janar

Drejtori sportiv i Liverpoolit identifikon një mega transferim për janar

Premier League
Të rinjtë që po rrisin vlerën e tyre në Katar 2022: Tre të konfirmuar, tre që po befasojnë për të mirë

Të rinjtë që po rrisin vlerën e tyre në Katar 2022: Tre të konfirmuar, tre që po befasojnë për të mirë

Përfaqësueset
Në Argjentinë të gjithë e duan si startues, Messi ka fjalët të mëdha për të – Enzo Fernandez, djaloshi po çmend futbollin me paraqitjet e tij këtë vit

Në Argjentinë të gjithë e duan si startues, Messi ka fjalët të mëdha për të – Enzo Fernandez, djaloshi po çmend futbollin me paraqitjet e tij këtë vit

Përfaqësueset
Argjentina merr fitoren e parë në “Katar 2022”, Messi regjisor i triumfit ndaj Meksikës

Argjentina merr fitoren e parë në “Katar 2022”, Messi regjisor i triumfit ndaj Meksikës

Përfaqësueset
Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Guardiola e pëlqen shumë, City bën gati ofertën për Enzo Fernandez

Guardiola e pëlqen shumë, City bën gati ofertën për Enzo Fernandez

Premier League
Konsiderohet si zbulimi i Ligës së Kampionëve: Barcelona, Liverpool dhe Man Utd vihen pas tij, por çmimi i kërkuar për Fernandez është 120 milionë euro

Konsiderohet si zbulimi i Ligës së Kampionëve: Barcelona, Liverpool dhe Man Utd vihen pas tij, por çmimi i kërkuar për Fernandez është 120 milionë euro

Ligat tjera
Enzo Fernandez pritet të jetë goditja e parë e Milanit

Enzo Fernandez pritet të jetë goditja e parë e Milanit

Serie A