LAJMI I FUNDIT:

Chelsea ka tanimë alternativën nëse nuk arrihet Enzo Fernandez

Chelsea ka tanimë alternativën nëse nuk arrihet Enzo Fernandez

Enzo Fernandez vazhdon të jetë objektivi kryesor i Chelseat për repartin e mesfushës.

Reklama

Mesfushori argjentinas ka zgjuar interesimin e gjigantit anglez që kanë dërguar dy oferta në drejtim të Benficas, por që të dyja janë refuzuar.

Megjithatë londinezët duan me çdo kusht transferimin e një mesfushori dhe tani kanë një plan b nëse nuk arrihet argjentinasi.

Moises Caicedo është alternativa e londinezëve nëse nuk arrihet transferimi i Enzo Fernandez.

Mesfushori ekuadorian pëlqehet shumë nga Graham Potter i cili ka kërkuar që ta ketë sërish nën urdhrat e tij.

Megjithatë as afrimi i Caicedos nuk do të jetë aspak i lehtë, pasi Brighton për ta lënë të lirë yllin e mesfushës kërkon së paku 80 milionë euro.

21-vjeçari në 18 ndeshje zyrtare ka shënuar një gol e një asistim këtë edicion me fanellën e klubit bardhekaltër. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Liga e Kampionëve
Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Ndërkombëtare
Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

La Liga
Kalo në kategori