LAJMI I FUNDIT:

Enzo Fernandez

59 Artikuj

Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Premier League
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Wesley Sneijder me kritika të ashpra ndaj Enzo Fernandez

Wesley Sneijder me kritika të ashpra ndaj Enzo Fernandez

Premier League
Enzo Fernandez me fjalë të mëdha për Real Madridin dhe dy mesfushorët e tyre para përballjes në Ligën e Kampionëve

Enzo Fernandez me fjalë të mëdha për Real Madridin dhe dy mesfushorët e tyre para përballjes në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Lojtarët e Panamasë u përplasën se kush ta merrte fanellën e Enzo Fernandez

Lojtarët e Panamasë u përplasën se kush ta merrte fanellën e Enzo Fernandez

Përfaqësueset
Cucurella zbulon se duhej të kërkonte në Google për një nga nënshkrimet e Chelseat në janar

Cucurella zbulon se duhej të kërkonte në Google për një nga nënshkrimet e Chelseat në janar

Premier League
Fitorja e tretë radhazi për Chelsean, Potter: Tani është mentaliteti i duhur

Fitorja e tretë radhazi për Chelsean, Potter: Tani është mentaliteti i duhur

Premier League
Enzo Fernandez flet për zënkat që kishte me Kylian Mbappen në finalen e Kupës së Botës

Enzo Fernandez flet për zënkat që kishte me Kylian Mbappen në finalen e Kupës së Botës

Përfaqësueset
Enzo Fernandez i kërkon Todd Boehlyt të nënshkruajë me njërin nga lojtarët më të shtrenjtë në botë

Enzo Fernandez i kërkon Todd Boehlyt të nënshkruajë me njërin nga lojtarët më të shtrenjtë në botë

Premier League
Enzo: Nuk merrem me çmimin tim, gjërat te Chelsea do të përmirësohen

Enzo: Nuk merrem me çmimin tim, gjërat te Chelsea do të përmirësohen

Premier League
West Ham 1-1 Chelsea: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Enzo

West Ham 1-1 Chelsea: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Enzo

Premier League
Graham Potter: Enzo dhe nënshkrimet e tjera mund të transformojnë sezonin tonë

Graham Potter: Enzo dhe nënshkrimet e tjera mund të transformojnë sezonin tonë

Premier League
Vetëm shtatë muaj më parë Enzo Fernandez ishte pranë kalimit në Ligën Premier për 19 milionë euro, para se Chelsea ta thyente rekordin britanik

Vetëm shtatë muaj më parë Enzo Fernandez ishte pranë kalimit në Ligën Premier për 19 milionë euro, para se Chelsea ta thyente rekordin britanik

Premier League
Fjalët e Todd Boehly që ua tha stafit të tij bënë që Chelsea ta blinte Enzo Fernandezin

Fjalët e Todd Boehly që ua tha stafit të tij bënë që Chelsea ta blinte Enzo Fernandezin

Premier League
Enzo Fernandez prezantohet te Chelsea me fanellën me numër 5: Jam i lumtur dhe i emocionuar që i bashkohem ‘Krenarisë së Londrës’

Enzo Fernandez prezantohet te Chelsea me fanellën me numër 5: Jam i lumtur dhe i emocionuar që i bashkohem ‘Krenarisë së Londrës’

Premier League
Trajneri i Benficas nuk kursen kritika për Enzon – pas kalimit rekord të argjentinasit te Chelsea

Trajneri i Benficas nuk kursen kritika për Enzon – pas kalimit rekord të argjentinasit te Chelsea

Ligat tjera
Enzo Fernandez mëson numrin në fanellën e Chelseat – por nuk është asnjëri nga dy të preferuarit e tij

Enzo Fernandez mëson numrin në fanellën e Chelseat – por nuk është asnjëri nga dy të preferuarit e tij

Premier League
Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
Enzo Fernandez prezantohet zyrtarisht te Chelsea

Enzo Fernandez prezantohet zyrtarisht te Chelsea

Premier League
River Plate pasurohet nga kalimi i Enzos te Chelsea – madje ja kalon edhe shitjes së tyre rekord

River Plate pasurohet nga kalimi i Enzos te Chelsea – madje ja kalon edhe shitjes së tyre rekord

Premier League
Detaje nga transferimi rekord i Enzo Fernandez te Chelsea

Detaje nga transferimi rekord i Enzo Fernandez te Chelsea

Premier League
Enzo Fernandez ka filluar testet mjekësore te Chelsea, por ende nuk ka marrëveshje me Benfican – do të jetë transferim rekord për Ligën Premier

Enzo Fernandez ka filluar testet mjekësore te Chelsea, por ende nuk ka marrëveshje me Benfican – do të jetë transferim rekord për Ligën Premier

Premier League