LAJMI I FUNDIT:
Arthur Melo

Arthur Melo

196 Artikuj

Info

Arthur Melo është brazilian i lindur më 12 gusht të vitit 1996.

Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Serie A
Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Serie A
Valencia mund të heq dorë nga huazimi i Arthurit

Valencia mund të heq dorë nga huazimi i Arthurit

La Liga
Valencia ka kontaktuar Juventusin për Arthurin

Valencia ka kontaktuar Juventusin për Arthurin

La Liga
Gattuso e bind Arthurin të huazohet te Valencia

Gattuso e bind Arthurin të huazohet te Valencia

La Liga
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Valencia në bisedime me Juven për Arthur

Valencia në bisedime me Juven për Arthur

La Liga
Shkëmbim lojtarësh dhe 40 milionë euro, tifozët e Juventusit ëndërrojnë për yllin e Barçës

Shkëmbim lojtarësh dhe 40 milionë euro, tifozët e Juventusit ëndërrojnë për yllin e Barçës

Serie A
Juventusi kërkon me çdo kusht transferimin e Paredes, por fillimisht synon t’i largojë dy futbollistë

Juventusi kërkon me çdo kusht transferimin e Paredes, por fillimisht synon t’i largojë dy futbollistë

Serie A
Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve

Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve

Serie A
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Mourinho i interesuar ta ketë Arthurin në mesfushë, kjo mund t’i hapë rrugë kalimit të Zaniolos te Juve

Mourinho i interesuar ta ketë Arthurin në mesfushë, kjo mund t’i hapë rrugë kalimit të Zaniolos te Juve

Serie A
Juventusi me ofertë zyrtare për Zaniolon, para plus i ofron Romës të zgjedh njërin nga dy yjet e skuadrës

Juventusi me ofertë zyrtare për Zaniolon, para plus i ofron Romës të zgjedh njërin nga dy yjet e skuadrës

Serie A
Arthur mund të jetë kyç në ofertën e Juventusit për Zaniolon

Arthur mund të jetë kyç në ofertën e Juventusit për Zaniolon

Serie A
Juventusi synon transferimin e Martinellit, i ofron Arsenalit shkëmbimin me Arthur Melon

Juventusi synon transferimin e Martinellit, i ofron Arsenalit shkëmbimin me Arthur Melon

Serie A
Arsenali pritet të dërgojë ofertë në drejtim të Juventusit për Arthur Melon

Arsenali pritet të dërgojë ofertë në drejtim të Juventusit për Arthur Melon

Serie A
Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Serie A
Arsenali insiston në transferimin e Arthur

Arsenali insiston në transferimin e Arthur

Premier League
Ka luajtur me të tre, Arthur zbulon sekretet e Ronaldos, Neymar dhe Messit

Ka luajtur me të tre, Arthur zbulon sekretet e Ronaldos, Neymar dhe Messit

Ndërkombëtare
Juventusi gati të bëjë ndryshime të mëdha për të nënshkruar me Pogban, largon tre lojtarë

Juventusi gati të bëjë ndryshime të mëdha për të nënshkruar me Pogban, largon tre lojtarë

Serie A
Arsenali arrin marrëveshje në parim me Arthur

Arsenali arrin marrëveshje në parim me Arthur

Premier League
Allegri flet për të ardhmen e Ramseyt, Arthur dhe Dybalas

Allegri flet për të ardhmen e Ramseyt, Arthur dhe Dybalas

Serie A
Arthur te Arsenal, Loftus-Cheek te Juventusi?

Arthur te Arsenal, Loftus-Cheek te Juventusi?

Serie A
Arsenali afër të kompletojë transferimin e Arthur

Arsenali afër të kompletojë transferimin e Arthur

Premier League