LAJMI I FUNDIT:

Valencia në bisedime me Juven për Arthur

Valencia në bisedime me Juven për Arthur
(Foto: Instagram/arthurhmelo)

Valencia është në bisedime me Juventusin në lidhje me Arthur Melon, i cili kërkohet edhe nga Arsenali – njofton Sky Sport Italia.

Reklama

Mesfushori nuk bën pjesë në planet e Massimiliano Allegrit dhe nuk është ftuar në turneun parasezonal në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Arsenali dukej opsioni i vetëm real për të, pasi që e kishte kërkuar edhe gjatë afatit kalimtar të janarit. Topçinjtë planifikojnë huazimin me obligim blerjeje në fund të sezonit.

Megjithatë, eksperti i transferimeve, Gianluca Di Marzio, pohon se trajneri Gennaro Gattuso dëshiron t’i ketë shërbimet e tij te Los Che.

Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve
Lexo po ashtu Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve

Sipas njoftimit, përfaqësues të Valencias tashmë i kanë kontaktuar homologët e tyre te Juventusi dhe i kanë nisur bisedimet.

Mbrojtësi i majtë Jose Gaya dhe mesfushori Carlos Soler mund të ofrohen në ndonjë marrëveshje shkëmbimi me Zonjën e Vjetër. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/arthurhmelo)

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Kombëtarja e Shqipërisë

"Sulmuesi që i ka munguar Chelseat, nuk duket si një lojtar që ka munguar për 11 muaj" - gazeta britanike me fjalë të mëdha për Armando Brojën

Premier League
“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

Përfaqësuesja e Kosovës
Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Serie A

"Nuk kemi nevojë për sulmues, kemi Armando Brojën" - Pochettino beson shumë te ylli shqiptar

Premier League
Kalo në kategori