LAJMI I FUNDIT:
Arthur Melo

Arthur Melo

193 Artikuj

Info

Arthur Melo është brazilian i lindur më 12 gusht të vitit 1996.

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Klopp konfirmon largimin e Arthur Melos

Klopp konfirmon largimin e Arthur Melos

Premier League
Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Premier League
Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Premier League
Ekipi i rekrutimit të Liverpoolit është i “turpëruar” nga nënshkrimi i verës, zotohen se nuk do ta bëjnë më gabimin e njëjtë

Ekipi i rekrutimit të Liverpoolit është i “turpëruar” nga nënshkrimi i verës, zotohen se nuk do ta bëjnë më gabimin e njëjtë

Premier League
Derisa te Liverpooli ishin zemërthyer në derbin me Cityn – Arthur Melo i buzëqeshte Guardiolas dhe i shtrëngoi dorën

Derisa te Liverpooli ishin zemërthyer në derbin me Cityn – Arthur Melo i buzëqeshte Guardiolas dhe i shtrëngoi dorën

Premier League
Ai kushtoi 76 milionë euro – luajti për të mëdhenjtë e Evropës dhe tani në moshën 26-vjeçare askush nuk e do

Ai kushtoi 76 milionë euro – luajti për të mëdhenjtë e Evropës dhe tani në moshën 26-vjeçare askush nuk e do

Serie A
Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Serie A
Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Serie A
Arsenali rikthen interesimin për Arthur

Arsenali rikthen interesimin për Arthur

Premier League
Nuk ishte vetëm Arthur befasia e rezervave të Liverpoolit, një futbollist u kthye të luante me Reds pas nëntë vitesh

Nuk ishte vetëm Arthur befasia e rezervave të Liverpoolit, një futbollist u kthye të luante me Reds pas nëntë vitesh

Premier League
Arthur mund të kthehet në janar te Juventusi

Arthur mund të kthehet në janar te Juventusi

Serie A
Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

La Liga
Pjanic dhe Arthur, shkëmbimi mes Juventusit dhe Barcelonës që nuk i ndihmoi askujt

Pjanic dhe Arthur, shkëmbimi mes Juventusit dhe Barcelonës që nuk i ndihmoi askujt

La Liga
Përse i dështoi Liverpoolit transferimi i Zakarias, më pas mori Arthur Melon

Përse i dështoi Liverpoolit transferimi i Zakarias, më pas mori Arthur Melon

Premier League
Klopp flet për potencialin e Arthurit: Liverpooli luan ndryshe nga Juventusi, këto janë gjërat që më pëlqejnë tek ai

Klopp flet për potencialin e Arthurit: Liverpooli luan ndryshe nga Juventusi, këto janë gjërat që më pëlqejnë tek ai

Premier League
Arthur Melo shumë i lumtur pasi prezantohet nga Liverpooli

Arthur Melo shumë i lumtur pasi prezantohet nga Liverpooli

Premier League
Telefonata e Jurgen Klopp që e bindi Arthurin të kalojë te Liverpooli zgjati 60 minuta

Telefonata e Jurgen Klopp që e bindi Arthurin të kalojë te Liverpooli zgjati 60 minuta

Premier League
Liverpooli arrin marrëveshje me Juventusin për huazimin e Arthur Melos

Liverpooli arrin marrëveshje me Juventusin për huazimin e Arthur Melos

Premier League
Arthur mund largohet nga Italia, dy klube kontaktojnë Juventusin për brazilianin

Arthur mund largohet nga Italia, dy klube kontaktojnë Juventusin për brazilianin

Serie A
Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

La Liga
Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Serie A
Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Serie A
Valencia mund të heq dorë nga huazimi i Arthurit

Valencia mund të heq dorë nga huazimi i Arthurit

La Liga