LAJMI I FUNDIT:
Arthur Melo

Arthur Melo

196 Artikuj

Info

Arthur Melo është brazilian i lindur më 12 gusht të vitit 1996.

Arsenali në bisedime për transferimin e mesfushorit Arthur

Arsenali në bisedime për transferimin e mesfushorit Arthur

Premier League
PSG refuzon shkëmbimin e Icardit me Arthur Melon

PSG refuzon shkëmbimin e Icardit me Arthur Melon

Serie A
Arteta e pëlqen shumë, Arsenali gati ta transferojë Arthurin

Arteta e pëlqen shumë, Arsenali gati ta transferojë Arthurin

Serie A
Juventusi dhe Lazio projektojnë shkëmbimet, Arthur dhe Luis Alberto në tavolinën e bisedimeve

Juventusi dhe Lazio projektojnë shkëmbimet, Arthur dhe Luis Alberto në tavolinën e bisedimeve

Serie A
Juventusi do t’i largojë katër futbollistë gjatë janarit, tre prej tyre mesfushor

Juventusi do t’i largojë katër futbollistë gjatë janarit, tre prej tyre mesfushor

Serie A
E konfirmon agjenti: Arthur do të largohet në janar, ka oferta nga Italia, Anglia e Spanja

E konfirmon agjenti: Arthur do të largohet në janar, ka oferta nga Italia, Anglia e Spanja

Serie A
Juventusi dëshiron ta shesë Arthurin

Juventusi dëshiron ta shesë Arthurin

Serie A
U vonua në stërvitje, Allegri e lë jashtë Arthurin

U vonua në stërvitje, Allegri e lë jashtë Arthurin

Serie A
Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Serie A
Priten pasoja të rënda për Juventusin dhe Barcelonën: Marrëveshja për shkëmbimin Pjanic-Arthur shihet si ilegale

Priten pasoja të rënda për Juventusin dhe Barcelonën: Marrëveshja për shkëmbimin Pjanic-Arthur shihet si ilegale

La Liga
Bernardeschi është futbollisti i dytë i Juves që braktis Raiolan për Pastorellon

Bernardeschi është futbollisti i dytë i Juves që braktis Raiolan për Pastorellon

Serie A
Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Serie A
Arthur përfshihet në aksident, dëmton Ferrarin e tij

Arthur përfshihet në aksident, dëmton Ferrarin e tij

Po Flitet
Suarez, Coutinho, Arthur: Shtatë lojtarë që u larguan nga Barcelona, por gjetën suksesin dhe troftë diku tjetër

Suarez, Coutinho, Arthur: Shtatë lojtarë që u larguan nga Barcelona, por gjetën suksesin dhe troftë diku tjetër

La Liga
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Melo i Juventusi pas operimit: Tani mund të luaj pa dhimbje

Melo i Juventusi pas operimit: Tani mund të luaj pa dhimbje

Serie A
Arthur operohet me sukses, jashtë fushave për tre muaj

Arthur operohet me sukses, jashtë fushave për tre muaj

Serie A
Arthur do të operohet

Arthur do të operohet

Serie A
Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Ndërkombëtare
Juve ka gati dy marrëveshje shkëmbimi për Icardin

Juve ka gati dy marrëveshje shkëmbimi për Icardin

Serie A
Allegri pritet të kthehet për të revolucionarizuar Juventusin – Nga largimi i Ronaldos deri tek hapësirat për të rinjtë dhe transferimet e reja

Allegri pritet të kthehet për të revolucionarizuar Juventusin – Nga largimi i Ronaldos deri tek hapësirat për të rinjtë dhe transferimet e reja

Serie A
Statistikat e Pjanicit dhe Arthur, mbrapa shkëmbimit të bujshëm: Juventus apo Barcelona, kush triumfoi?

Statistikat e Pjanicit dhe Arthur, mbrapa shkëmbimit të bujshëm: Juventus apo Barcelona, kush triumfoi?

La Liga
McKennie, Dybala dhe Arthur kthehen në stërvitje

McKennie, Dybala dhe Arthur kthehen në stërvitje

Serie A
Juventusi nuk i trajton lojtarët njëjtë – Ronaldo ishte trajtuar ndryshe në rastin e njëjtë me Dybalan, McKennien dhe Arthurin

Juventusi nuk i trajton lojtarët njëjtë – Ronaldo ishte trajtuar ndryshe në rastin e njëjtë me Dybalan, McKennien dhe Arthurin

Serie A