LAJMI I FUNDIT:

Arsenali arrin marrëveshje në parim me Arthur

Arsenali arrin marrëveshje në parim me Arthur

Arsenali ka arritur marrëveshje me Arthur Melon për të realizuar transferimin në këtë afat, raporton 90min.

Reklama

Mesfushori brazilian është i gatshëm që të largohet nga Juventusi dhe të mbyllë kalimin te The Gunners.

Marrëveshja e skuadrës londineze me Zonjën e Vjetër do të jetë në formë huazimi dyvjeçar me opsionin për detyrim blerje.

Po ashtu, Arsenali do të paguajë komplet pagën e Arthur dhe mund ta ketë edhe opsionin për ta mbyllur transferimin e tij edhe në këtë fund edicion.

Juventusi dhe Topçinjtë po i diskutojnë detajet e fundit, para se të finalizojnë marrëveshjen.

Natyrisht se kushte ka edhe Melo, që kërkon të luajë standard dhe pas dy sezonesh, nëse përshtatet mirë në skuadër, paga e tij të rritet. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
Kalo në kategori