LAJMI I FUNDIT:
Arthur Melo

Arthur Melo

196 Artikuj

Info

Arthur Melo është brazilian i lindur më 12 gusht të vitit 1996.

Fqinji i McKennie zbulon prapaskena nga festa e lojtarëve të Juventusit, tregon edhe arsyen pse thirri policinë

Fqinji i McKennie zbulon prapaskena nga festa e lojtarëve të Juventusit, tregon edhe arsyen pse thirri policinë

Serie A
Juventusi ndëshkon tre lojtarët që organizuan ‘party’, mungojnë në derbi ndaj Torinos

Juventusi ndëshkon tre lojtarët që organizuan ‘party’, mungojnë në derbi ndaj Torinos

Serie A
Dybala kërkon falje për pjesëmarrjen në festën e McKennie

Dybala kërkon falje për pjesëmarrjen në festën e McKennie

Serie A
Juventusi do t’i dënojë tre lojtarë për pjesëmarrje në një ndejë ‘të ndaluar’

Juventusi do t’i dënojë tre lojtarë për pjesëmarrje në një ndejë ‘të ndaluar’

Serie A
Vetëm pesë lojtarë të Juves janë të paprekshëm, në këtë listë nuk bëjnë pjesë Ronaldo dhe Dybala

Vetëm pesë lojtarë të Juves janë të paprekshëm, në këtë listë nuk bëjnë pjesë Ronaldo dhe Dybala

Serie A
Arthur e Cuadrado mungojnë ndaj Portos, pritet të kthehen Dybala e Ramsey

Arthur e Cuadrado mungojnë ndaj Portos, pritet të kthehen Dybala e Ramsey

Liga e Kampionëve
Nga Ronaldo te Sandro: 10 lojtarët e Juves që rrezikojnë finalen e Kupës nëse ndëshkohen

Nga Ronaldo te Sandro: 10 lojtarët e Juves që rrezikojnë finalen e Kupës nëse ndëshkohen

Ndërkombëtare
Bentancur: Vetëm Iniesta është më i mirë se Arthur

Bentancur: Vetëm Iniesta është më i mirë se Arthur

Serie A
Juventusi rikthehet te fitorja, triumfon ndaj Bolognas

Juventusi rikthehet te fitorja, triumfon ndaj Bolognas

Serie A
Arthur Melo sqaron diferencën e madhe mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit

Arthur Melo sqaron diferencën e madhe mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit

Serie A
Arthur në dyshim ndaj Parmas

Arthur në dyshim ndaj Parmas

Serie A
Arthur thyen heshtjen duke iu bashkuar debatit: Ronaldo është më i çastshëm dhe më i afërt se Messi, por të dy janë kampionë

Arthur thyen heshtjen duke iu bashkuar debatit: Ronaldo është më i çastshëm dhe më i afërt se Messi, por të dy janë kampionë

Ndërkombëtare
Ronaldo është vetëm lojtari i nëntë më i vlefshëm në Serie A – Lukaku i prinë listës, Insigne i 20-ti

Ronaldo është vetëm lojtari i nëntë më i vlefshëm në Serie A – Lukaku i prinë listës, Insigne i 20-ti

Serie A
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Ndërkombëtare
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Transferimet më të shtrenjta deri tani në këtë afat kalimtar

Transferimet më të shtrenjta deri tani në këtë afat kalimtar

Ligat tjera
Tri largime, Barcelona kursen 40 milionë euro vetëm nga pagat e tyre

Tri largime, Barcelona kursen 40 milionë euro vetëm nga pagat e tyre

La Liga
Arthur: Projekti i Juventusit më bindi, ëndërr e realizuar të luaj me Ronaldon

Arthur: Projekti i Juventusit më bindi, ëndërr e realizuar të luaj me Ronaldon

Serie A
Probleme të tjera për Arthur Melon, bën aksident në gjendje të dehur – pritet të shtyhet transferimi te Juventusi

Probleme të tjera për Arthur Melon, bën aksident në gjendje të dehur – pritet të shtyhet transferimi te Juventusi

Serie A
Setien publikon listën e lojtarëve për ndeshje kthyese ndaj Napolit, Barcelona me shumë mungesa

Setien publikon listën e lojtarëve për ndeshje kthyese ndaj Napolit, Barcelona me shumë mungesa

Liga e Kampionëve
Barcelona hap rast disiplinor kundër Arthur Melos – refuzohet shkëputja e kontratës

Barcelona hap rast disiplinor kundër Arthur Melos – refuzohet shkëputja e kontratës

La Liga
Arthur Melo refuzon të rikthehet te Barcelona për ndeshjet e Ligës së Kampionëve – ka shkuar në Brazil

Arthur Melo refuzon të rikthehet te Barcelona për ndeshjet e Ligës së Kampionëve – ka shkuar në Brazil

La Liga
Përgjigja e ashpër e Setien kur u pyet se përse nuk e përfshiu në listë Arthur Melon

Përgjigja e ashpër e Setien kur u pyet se përse nuk e përfshiu në listë Arthur Melon

La Liga
Fjalët e para të Pjanic si lojtar i Barcelonës

Fjalët e para të Pjanic si lojtar i Barcelonës

La Liga