LAJMI I FUNDIT:
Anthony Martial

Anthony Martial

323 Artikuj

Info

Anthony Martial është lojtar francez i lindur më 5 dhjetor 1995.

Martial shpërthen ndaj Mourinhos, tregon prapaskenat se s’i portugezi ia hoqi numrin nëntë nga fanella dhe e poshtëroi atë

Martial shpërthen ndaj Mourinhos, tregon prapaskenat se s’i portugezi ia hoqi numrin nëntë nga fanella dhe e poshtëroi atë

Premier League
Si mund të ndikojë e ardhmja e Ronaldos në opsionet e sulmit të Juventusit?

Si mund të ndikojë e ardhmja e Ronaldos në opsionet e sulmit të Juventusit?

Serie A
Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Serie A
Trajneri i Man Utd, Ten Hag merr vendim mbi të ardhmen e Martial

Trajneri i Man Utd, Ten Hag merr vendim mbi të ardhmen e Martial

Premier League
Katër top opsionet e Unitedit për ta zëvendësuar Ronaldon dhe për ta lumturuar Ten Hagin

Katër top opsionet e Unitedit për ta zëvendësuar Ronaldon dhe për ta lumturuar Ten Hagin

Driton Gajraku
Cristiano Ronaldo zhgënjeu tre bashkëlojtarë të Man United, ndërsa tani e kërkon largimin nga klubi

Cristiano Ronaldo zhgënjeu tre bashkëlojtarë të Man United, ndërsa tani e kërkon largimin nga klubi

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Martial rikthehet te Man Utd nga huazimi, por Djajtë e Kuq e nxjerrin në shitje

Martial rikthehet te Man Utd nga huazimi, por Djajtë e Kuq e nxjerrin në shitje

Premier League
Man Utd me ofertë zyrtare në drejtim të Interit, ofron para dhe një futbollist për Lautaro Martinezin

Man Utd me ofertë zyrtare në drejtim të Interit, ofron para dhe një futbollist për Lautaro Martinezin

Premier League
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Martial tregon se si e refuzoi Barcelonën për Sevillan

Martial tregon se si e refuzoi Barcelonën për Sevillan

Ndërkombëtare
‘Zbulimi’ i Elangas bën Rangnickun të largojë katër lojtarë nga Man Utd

‘Zbulimi’ i Elangas bën Rangnickun të largojë katër lojtarë nga Man Utd

Premier League
Zyrtare: Martial kalon te Sevilla

Zyrtare: Martial kalon te Sevilla

La Liga
Sevilla fiton garën për Juventusin, Martial këtë javë pritet t’i bashkohet klubit spanjoll

Sevilla fiton garën për Juventusin, Martial këtë javë pritet t’i bashkohet klubit spanjoll

Premier League
Të rejat e fundit në afatin kalimtar te Juventusi: Situata e Icardi dhe Martial, ka kërkesa për Dybalan

Të rejat e fundit në afatin kalimtar te Juventusi: Situata e Icardi dhe Martial, ka kërkesa për Dybalan

Serie A
Drejtori i Juventusit flet për rinovimin e Dybalas, por çuditë me deklaratën e tij për Martial

Drejtori i Juventusit flet për rinovimin e Dybalas, por çuditë me deklaratën e tij për Martial

Serie A
Juventusi e ka të pamundur transferimin e Dembele dhe Martialit

Juventusi e ka të pamundur transferimin e Dembele dhe Martialit

Serie A
“Kurrë nuk do të refuzoj të luaj për Man Utd”, Martial i kundërpërgjigjet trajnerit Rangnick

“Kurrë nuk do të refuzoj të luaj për Man Utd”, Martial i kundërpërgjigjet trajnerit Rangnick

Premier League
Nëse largohet Dybala, Juventusi ka në listë tre top lojtarë – Pogba i pari prej tyre

Nëse largohet Dybala, Juventusi ka në listë tre top lojtarë – Pogba i pari prej tyre

Serie A
Sevilla me ofertë të re për Martialin

Sevilla me ofertë të re për Martialin

Premier League
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Eddie Howe dhe pesë blerjet e tij te Newcastle United: Me emra si Trippier, Martial, Ramsey e Umtiti do të krijonin formacion të fortë

Eddie Howe dhe pesë blerjet e tij te Newcastle United: Me emra si Trippier, Martial, Ramsey e Umtiti do të krijonin formacion të fortë

Premier League
Refuzohet oferta e parë e Sevillas bërë Manchester United për Martial

Refuzohet oferta e parë e Sevillas bërë Manchester United për Martial

La Liga