LAJMI I FUNDIT:

Martial i gatshëm të largohet nga United, nuk është i kënaqur me hapësirat

Martial i gatshëm të largohet nga United, nuk është i kënaqur me hapësirat

Anthony Martial pritet të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të janarit.

Reklama

Sulmuesi francez u rikthye nga huazimi te Sevilla, por përkundër që qëndroi në Old Traford ai nuk po ka hapësira të mëdha.

Martial ka zhvilluar vetëm dy ndeshje si zëvendësues te United këtë sezon dhe shënoi dy gola ndaj Cityt në humbjen 6-3.

Megjithatë lojtari nuk është i kënaqur me hapësirat dhe po mendon largimin në janar, ku nuk mungojnë ofertat për të.

26-vjeçari ka katër oferta para vetës ku kërkohet nga ish-skuadra e tij Sevilla dhe Valencia në La Liga.

Ndërkohë në Serie A ai kërkohet nga Juventusi si dhe në Francë nga Olympique Lyon.

Djajtë e Kuq janë të gatshëm ta lejojnë largimin e francezit vetëm nëse vije një ofertë mbi 20 milionë euro. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori