LAJMI I FUNDIT:
Anthony Martial

Anthony Martial

315 Artikuj

Info

Anthony Martial është lojtar francez i lindur më 5 dhjetor 1995.

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Situatë tensionuese te Man United: U dashtë ndërhyrja e ndihmësit të Ten Hag që situata mos të eskalonte mes tre lojtarëve të Djajve të Kuq

Situatë tensionuese te Man United: U dashtë ndërhyrja e ndihmësit të Ten Hag që situata mos të eskalonte mes tre lojtarëve të Djajve të Kuq

Premier League
Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League
Ten Hag miraton shitjen e dy yjeve të ekipit të Man Utd

Ten Hag miraton shitjen e dy yjeve të ekipit të Man Utd

Premier League
Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

La Liga
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Ten Hag e do Theo Hernandezin në verë, Man Utd është gati t’i ofrojë dy lojtarë në shkëmbim

Ten Hag e do Theo Hernandezin në verë, Man Utd është gati t’i ofrojë dy lojtarë në shkëmbim

Premier League
Unitedi kryen detyrën ndaj Nottinghamit, merr pikët e plota

Unitedi kryen detyrën ndaj Nottinghamit, merr pikët e plota

Premier League
Unitedi fiton me përmbysje ndaj Omonias

Unitedi fiton me përmbysje ndaj Omonias

Liga e Evropës
Martial i gatshëm të largohet nga United, nuk është i kënaqur me hapësirat

Martial i gatshëm të largohet nga United, nuk është i kënaqur me hapësirat

Premier League
Martial shpërthen ndaj Mourinhos, tregon prapaskenat se s’i portugezi ia hoqi numrin nëntë nga fanella dhe e poshtëroi atë

Martial shpërthen ndaj Mourinhos, tregon prapaskenat se s’i portugezi ia hoqi numrin nëntë nga fanella dhe e poshtëroi atë

Premier League
Si mund të ndikojë e ardhmja e Ronaldos në opsionet e sulmit të Juventusit?

Si mund të ndikojë e ardhmja e Ronaldos në opsionet e sulmit të Juventusit?

Serie A
Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Serie A
Trajneri i Man Utd, Ten Hag merr vendim mbi të ardhmen e Martial

Trajneri i Man Utd, Ten Hag merr vendim mbi të ardhmen e Martial

Premier League
Katër top opsionet e Unitedit për ta zëvendësuar Ronaldon dhe për ta lumturuar Ten Hagin

Katër top opsionet e Unitedit për ta zëvendësuar Ronaldon dhe për ta lumturuar Ten Hagin

Driton Gajraku
Cristiano Ronaldo zhgënjeu tre bashkëlojtarë të Man United, ndërsa tani e kërkon largimin nga klubi

Cristiano Ronaldo zhgënjeu tre bashkëlojtarë të Man United, ndërsa tani e kërkon largimin nga klubi

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League