LAJMI I FUNDIT:

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Klubi anglez, Manchester Unitedi është i përgatitur të shesë gjashtë lojtarë të ekipit të parë këtë verë.

Reklama

Trajneri i Unitedit, Erik ten Hag, është i etur të vazhdojë të përforcoj dhe t’i jap formë skuadrës së tij, pavarësisht rilindjes emocionuese të këtij sezoni.

Ten Hag dhe drejtuesit e Djajve të Kuq janë gati t’i tregojnë derën gjashtë lojtarëve të njohur të ekipit të parë.

Ten Hag dëshiron të paktën dy transferime të mëdha në verë, prioritet një emër i madh në qendër të sulmit
Lexo po ashtu Ten Hag dëshiron të paktën dy transferime të mëdha në verë, prioritet një emër i madh në qendër të sulmit

Sipas Football Insider, Anthony Martial, Donny van de Beek, Scott McTominay, Dean Henderson, Brandon Williams dhe Harry Maguire do të jenë të gjithë në listën e largimeve.

Unitedi dëshiron të shesë në mënyrë që të krijojë hapësirë ​​dhe para për të forcuar skuadrën në afatin kalimtar të verës.

Të gjashtë lojtarët nuk kanë pasur shumë kohë për të luajtur nën urdhrat Ten Hag, dhe tashmë ka pyetje nga klubet e interesuara. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare

"Ju e dini ndikimin që ata kanë" - ish-gjyqtari tregon se çfarë i bëri Real Madridi pasi e ndëshkoi me karton të kuq Cristiano Ronaldon

La Liga
Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

La Liga
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Bundesliga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Kalo në kategori