LAJMI I FUNDIT:
Scott McTominay

Scott McTominay

48 Artikuj

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Premier League
Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League
Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Premier League
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Unitedi fiton në frymën e fundit ndaj Omonias

Unitedi fiton në frymën e fundit ndaj Omonias

Liga e Evropës
Pesë skuadra e duan transferimin McTominayt

Pesë skuadra e duan transferimin McTominayt

Premier League
Ronaldo, Salah, Mane: 7 futbollistët që duken në formën më të mirë përpara edicionit 2022/2023

Ronaldo, Salah, Mane: 7 futbollistët që duken në formën më të mirë përpara edicionit 2022/2023

Driton Gajraku
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Transformim impresiv nga McTominay derisa bashkëlojtarët e tij po i shijojnë pushimet

Transformim impresiv nga McTominay derisa bashkëlojtarët e tij po i shijojnë pushimet

Premier League
McTominay i ashpër me kritika ndaj bashklojtarëve pas humbjes nga Arsenali

McTominay i ashpër me kritika ndaj bashklojtarëve pas humbjes nga Arsenali

Premier League
Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Premier League
Ten Hag ka tetë lojtarë me të cilët dëshiron të ndërtojë ekipin e ri të Man Utd, tre vijnë nga akademia

Ten Hag ka tetë lojtarë me të cilët dëshiron të ndërtojë ekipin e ri të Man Utd, tre vijnë nga akademia

Premier League
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Unitedi eliminon Aston Villan dhe vazhdon në raundin e katërt të FA Cup

Unitedi eliminon Aston Villan dhe vazhdon në raundin e katërt të FA Cup

Ndërkombëtare
Roy Keane mendon se United nuk mund ta fitojë Ligën Premier shkaku i këtyre tre lojtarëve

Roy Keane mendon se United nuk mund ta fitojë Ligën Premier shkaku i këtyre tre lojtarëve

Premier League
Sancho, Varane dhe Trippier – Formacioni i mundshëm i Manchester Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Varane dhe Trippier – Formacioni i mundshëm i Manchester Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Premier League
Solskjaer i lumtur me fitoren ndaj Granadas, por i nervozuar me suspendimin e tre lojtarëve shkaku i ndëshkimeve

Solskjaer i lumtur me fitoren ndaj Granadas, por i nervozuar me suspendimin e tre lojtarëve shkaku i ndëshkimeve

Liga e Evropës
McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

McTominay zbulon historinë interesante: Messi mezi ma dha fanellën, më fajësoi për goditjen me bërryl në hundë nga Smalling

Liga e Kampionëve