LAJMI I FUNDIT:

Ten Hag dëshiron të paktën dy transferime të mëdha në verë, prioritet një emër i madh në qendër të sulmit

Ten Hag dëshiron të paktën dy transferime të mëdha në verë, prioritet një emër i madh në qendër të sulmit

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag do të kërkojë të paktën dy nënshkrime të rëndësishme gjatë afatit kalimtar të verës.

Holandezi dëshiron të vazhdojë revolucionin e tij në United përtej këtij sezoni, edhe pse ata ndjekin trofe të mëtejshëm në këtë sezon.


Sipas mediumit Manchester Evening News, një sulmues qendre është një prioritet për trajnerin fitues të Carabao Cup.

Ten Hag nuk ngurron dhe i jep emrat e tre lojtarëve kyç për rilindjen e Manchester United
Lexo po ashtu Ten Hag nuk ngurron dhe i jep emrat e tre lojtarëve kyç për rilindjen e Manchester United

Përveç kësaj, Unitedi do të dëshironte të nënshkruante një portier nëse humbet David De Gea, një mbrojtës nëse shesin Harry Maguire dhe një mesfushor tjetër.

Ndërsa Ten Hag është i vetëdijshëm se mund të mos i arrijë të gjitha objektivat e tij, ai dëshiron që klubi të ndjekë dy nënshkrime të klasit të lartë për të forcuar cilësinë e ekipit dhe skuadrës së tij të parë.

Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen dhe Harry Kane i Tottenham Hotspurs janë objektivat e mundshëm për fazën e sulmit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori