LAJMI I FUNDIT:
Harry Kane

Harry Kane

842 Artikuj

Info

Kane ka lindur më 28 korrik 1993 dhe aktualisht është lojtar i Tottenham Hotspur.

Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Përfaqësueset
Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Serie A
Harry Kane i suksesshëm edhe jashtë fushave  – ai ka fituar milionat falë biznesit të tij personal

Harry Kane i suksesshëm edhe jashtë fushave – ai ka fituar milionat falë biznesit të tij personal

Ndërkombëtare
Harry Kane emëron ish-yllin e Liverpoolit si lojtarin më të nënvlerësuar ndaj të cilit ka luajtur

Harry Kane emëron ish-yllin e Liverpoolit si lojtarin më të nënvlerësuar ndaj të cilit ka luajtur

Përfaqësueset
Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Tuchel zbulon ‘sekretin’ e Harry Kane para ndeshjes në Santiago Bernabeu

Tuchel zbulon ‘sekretin’ e Harry Kane para ndeshjes në Santiago Bernabeu

Liga e Kampionëve
Ekipi më i mirë i sezonit 2023/24 në Bundesliga, Granit Xhaka është ylli në mesin e yjeve të tjerë

Ekipi më i mirë i sezonit 2023/24 në Bundesliga, Granit Xhaka është ylli në mesin e yjeve të tjerë

Bundesliga
Ten Hag zbulon emrin e superyllit që Man Utd nuk arriti ta nënshkruajë në verë

Ten Hag zbulon emrin e superyllit që Man Utd nuk arriti ta nënshkruajë në verë

Premier League
UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

Liga e Kampionëve
Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Ndërkombëtare
Zbulohen fjalët që Bellingham ia tha Kanes kur po bëhej gati ta gjuante penalltinë

Zbulohen fjalët që Bellingham ia tha Kanes kur po bëhej gati ta gjuante penalltinë

Liga e Kampionëve
Goli në gjysmëfinale ndaj Realit, Harry Kane thyen një rekord të dy legjendave angleze

Goli në gjysmëfinale ndaj Realit, Harry Kane thyen një rekord të dy legjendave angleze

Bundesliga
Harry Kane i përgjigjet incidentit të penalltisë me Jude Bellingham me një përgjigje të qartë

Harry Kane i përgjigjet incidentit të penalltisë me Jude Bellingham me një përgjigje të qartë

Liga e Kampionëve
Dy gola për katër minuta nga Bayerni përballë Realit – përmbyset rezultati

Dy gola për katër minuta nga Bayerni përballë Realit – përmbyset rezultati

Liga e Kampionëve
Haaland dhe dy sulmues të tjerë kanë dështuar në testin e Rudiger në Champions – a do të jetë Kane i radhës?

Haaland dhe dy sulmues të tjerë kanë dështuar në testin e Rudiger në Champions – a do të jetë Kane i radhës?

Liga e Kampionëve
Harry Kane me vetëbesim parashikon se sa gola do të shënojë ndaj Real Madridit

Harry Kane me vetëbesim parashikon se sa gola do të shënojë ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Harry Kane vendimtar në fitoren e Bayernit ndaj Eintracht Frankfurtit

Harry Kane vendimtar në fitoren e Bayernit ndaj Eintracht Frankfurtit

Bundesliga
Zbulohet favoriti i ri për të fituar Topin e Artë 2024: Haaland mbetet mbrapa në garë

Zbulohet favoriti i ri për të fituar Topin e Artë 2024: Haaland mbetet mbrapa në garë

Ndërkombëtare
Paraqitja e tmerrshme e Mbretëreshës së ndjerë flet për fundin e epokës së statujave

Paraqitja e tmerrshme e Mbretëreshës së ndjerë flet për fundin e epokës së statujave

Skulptura
Harry Kane i ndërpritet intervista nga tifozët e Arsenalit, ata e thumbojnë keq duke e përmendur Granit Xhakën

Harry Kane i ndërpritet intervista nga tifozët e Arsenalit, ata e thumbojnë keq duke e përmendur Granit Xhakën

Liga e Kampionëve
Harry Kane vendosi rekord mahnitës me golin kundër Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Harry Kane vendosi rekord mahnitës me golin kundër Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Harry Kane shënon një nga penalltitë më “të ftohta” ndonjëherë

Harry Kane shënon një nga penalltitë më “të ftohta” ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Ndërkombëtare