LAJMI I FUNDIT:
Harry Maguire

Harry Maguire

224 Artikuj

Info

Maguire është anglez i lindur 5 mars të vitit 1993

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Premier League
Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Premier League
Gazetari i afërt me Man United kapi momentin tensionues mes Erik ten Hag dhe Harry Maguire

Gazetari i afërt me Man United kapi momentin tensionues mes Erik ten Hag dhe Harry Maguire

Liga e Evropës
Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Liga e Evropës
Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Liga e Evropës
Antony nuk mund ta shoh me sy Maguiren – kamerat kapën reagimin e tij derisa festonte golin

Antony nuk mund ta shoh me sy Maguiren – kamerat kapën reagimin e tij derisa festonte golin

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League
Unitedi pas Axel Disasi, për shkak të paqartësisë rreth të ardhmes së Maguire e Lindelof

Unitedi pas Axel Disasi, për shkak të paqartësisë rreth të ardhmes së Maguire e Lindelof

Premier League
Ten Hag miraton shitjen e dy yjeve të ekipit të Man Utd

Ten Hag miraton shitjen e dy yjeve të ekipit të Man Utd

Premier League
Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Zbulohet plani i Man Utd se kush do ta ngrit titullin e Carabao Cup nëse e fitojnë

Zbulohet plani i Man Utd se kush do ta ngrit titullin e Carabao Cup nëse e fitojnë

Premier League
Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

La Liga
Unitedi do të humbë 45 milionë euro në rast të largimit të Harry Maguire

Unitedi do të humbë 45 milionë euro në rast të largimit të Harry Maguire

Premier League
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
Interi i kërkon Unitedit huazimin e Maguire para mbylljes së afatit të janarit

Interi i kërkon Unitedit huazimin e Maguire para mbylljes së afatit të janarit

Serie A
Ronaldo fton katër yje të Man Utd në ndeshjen e Al Nassr për t’iu thënë lamtumirë

Ronaldo fton katër yje të Man Utd në ndeshjen e Al Nassr për t’iu thënë lamtumirë

Ndërkombëtare
Grealish, Guardiola dhe Maguire u përfshin në një përplasje verbale në tunelin e Old Trafford pas derbit

Grealish, Guardiola dhe Maguire u përfshin në një përplasje verbale në tunelin e Old Trafford pas derbit

Premier League