LAJMI I FUNDIT:
Paul Pogba

Paul Pogba

1493 Artikuj

Info

Paul Labile Pogba është futbollist francez i lindur më 15 mars 1993.

Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Pogba ‘injoroi’ derbin e Italisë, ai zgjodhi të përcjellë Çmimin e Madh të Formula 1

Serie A
Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Serie A
Moggi i bindur se Juventusi dhe Pogba do t’i ndajnë rrugët

Moggi i bindur se Juventusi dhe Pogba do t’i ndajnë rrugët

Serie A
Nga zbritja e pikëve te pezullimet: Presidenti i Juventusit ndriçon çështje të nxehta në klub

Nga zbritja e pikëve te pezullimet: Presidenti i Juventusit ndriçon çështje të nxehta në klub

Serie A
“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

Ligue 1
Pogba përballet me ndalim dy-vjeçar në gjykimin e dopingut – përditësimet më të fundit

Pogba përballet me ndalim dy-vjeçar në gjykimin e dopingut – përditësimet më të fundit

Serie A
Juventus gjen zëvendësuesin e Pogbas në Ligën Premier

Juventus gjen zëvendësuesin e Pogbas në Ligën Premier

Serie A
“Po të isha unë aty nuk do të ndodhnin këto gjëra” – Moggi godet drejtuesit e Juventusit për rastet e Pogbas dhe Fagiolit

“Po të isha unë aty nuk do të ndodhnin këto gjëra” – Moggi godet drejtuesit e Juventusit për rastet e Pogbas dhe Fagiolit

Serie A
Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
Marotta: Paul Pogba tek Manchester United, marrëveshja më e vështirë në karrierën time

Marotta: Paul Pogba tek Manchester United, marrëveshja më e vështirë në karrierën time

Ndërkombëtare
Mund të marr kthesë të madhe çështja e dopingut të Paul Pogba, shfaqet një rrethanë lehtësuese për francezin

Mund të marr kthesë të madhe çështja e dopingut të Paul Pogba, shfaqet një rrethanë lehtësuese për francezin

Serie A
Paul Pogba rrezikon dënim të madh, rezulton sërish pozitiv në testin anti-doping

Paul Pogba rrezikon dënim të madh, rezulton sërish pozitiv në testin anti-doping

Serie A
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Serie A
Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Serie A
Nëse Paul Pogba edhe në testin e dytë të dopingut rezulton pozitiv mund të dënohet për katër vjet – karriera e tij do të mbyllej

Nëse Paul Pogba edhe në testin e dytë të dopingut rezulton pozitiv mund të dënohet për katër vjet – karriera e tij do të mbyllej

Serie A
Pogba ka dështuar në testin e dopingut pas ndeshjes Udinese-Juventus në Serie A

Pogba ka dështuar në testin e dopingut pas ndeshjes Udinese-Juventus në Serie A

Serie A
Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Ligat tjera
Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Serie A
Përditësohet situata me lëndimet e Pogbas dhe Gattit pas fitores së Juventusit ndaj Empolit

Përditësohet situata me lëndimet e Pogbas dhe Gattit pas fitores së Juventusit ndaj Empolit

Serie A
Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Serie A
“Jam i uritur”, Pogba i lumtur me rikthimin në fushë

“Jam i uritur”, Pogba i lumtur me rikthimin në fushë

Serie A
Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Premier League
Refuzoi 100 milionë euro, sauditët ofertë të re për Paul Pogban

Refuzoi 100 milionë euro, sauditët ofertë të re për Paul Pogban

Serie A


mob5