LAJMI I FUNDIT:
Paul Pogba

Paul Pogba

1493 Artikuj

Info

Paul Labile Pogba është futbollist francez i lindur më 15 mars 1993.

“Silleni në shtëpi”: Tifozët e Man United reagojnë pasi Juventusi është gati të shesë Pogban

“Silleni në shtëpi”: Tifozët e Man United reagojnë pasi Juventusi është gati të shesë Pogban

Premier League
Juventusi mund të kursejë një shumë të konsiderueshme parash nëse e largon Paul Pogban

Juventusi mund të kursejë një shumë të konsiderueshme parash nëse e largon Paul Pogban

Serie A
Juventusi i vendos çmim shumë të ulët Pogbas

Juventusi i vendos çmim shumë të ulët Pogbas

Ndërkombëtare
Pogba nuk e do largimin nga Juve për në Arabinë Saudite

Pogba nuk e do largimin nga Juve për në Arabinë Saudite

Serie A
Pogba luajti vetëm 161 minuta sezonin e kaluar: Sauditët i ofrojnë 100 milionë euro në sezon

Pogba luajti vetëm 161 minuta sezonin e kaluar: Sauditët i ofrojnë 100 milionë euro në sezon

Serie A
Pogba i reziston interesimit të klubeve nga Arabia Saudite

Pogba i reziston interesimit të klubeve nga Arabia Saudite

Serie A
Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare
Pogba e ka marrë seriozisht sezonin e ri, po kthehet 10 ditë para kohe nga pushimet

Pogba e ka marrë seriozisht sezonin e ri, po kthehet 10 ditë para kohe nga pushimet

Serie A
Pesë blerjet më të këqija në Serie A për sezonin 2022/23

Pesë blerjet më të këqija në Serie A për sezonin 2022/23

Serie A
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë

Pas vështirësive në jetën profesionale, Pogba gjen lumturinë në ardhjen në jetë të fëmijës së tretë

Yjet
Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar

Paul Pogba thyen heshtjen e tij për lëndimin që ka pësuar

Serie A


mob5