0Shares

Ylli italian i futbollit, Mario Balotelli, ia ka tërhequr vërejtjen ish të dashurës së tij se do ta padisë pas akuzave se ai është i papërgjegjshëm.

Balotelli ishte ndarë nga Rafaella Ficco para lindjes së vajzës së tyre, Pia, gjatë këtij muaji.

Tani Balotelli ka reaguar keq pas akuzave të modeles, e cila e quajti SuperMarion të papërgjegjshëm dhe të painteresuar për vajzën Pia.

“Unë nuk mund të toleroj që të dëmtohet nderi im prej një burri”, ka theksuar Balotelli.

Balotelli besohet se është konsultuar me avokatë për të marrë masa ligjore ndaj Rafaellas në rast se ajo përsëri në ndonjë revistë e fyen Balotellin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)