0Shares

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe biznesmeni i njohur Ramiz Kelmendi, flet sonte në emisionin Personale të TV Dukagjinit.

Demarkacioni, mënyra se si u pasurua dhe marrëdhëniet e tij me Isa Mustafën, Hashim Thaçin, Albin Kurtin e Behgjet Pacollin, janë disa nga temat.

“Personale,” me autore Krenare Vokshi Shalën, është emisioni ku personalitete të artit, politikës dhe medias tregojnë të pathënat e tyre.

Emisioni transmetohet nga ora 22:30 edhe në Telegrafi.com.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)