LAJMI I FUNDIT:
​Bashkimi i tregjeve energjetike Kosovë-Shqipëri, arritje e rëndësishme për të dyja vendet

​Bashkimi i tregjeve energjetike Kosovë-Shqipëri, arritje e rëndësishme për të dyja vendet

Energjetika
Fuqizimi i të rinjve – IPKO mbështet arsimin përmes donacioneve në tri shkolla të Kosovës

Fuqizimi i të rinjve – IPKO mbështet arsimin përmes donacioneve në tri shkolla të Kosovës

IPKO
Pse trajnimi i motivimit ia kalon dhuratave tradicionale për gratë?

Pse trajnimi i motivimit ia kalon dhuratave tradicionale për gratë?

Marketing
DinoStar dhe CineBot erdhën në CineStar Megaplex në Prishtina Mall

DinoStar dhe CineBot erdhën në CineStar Megaplex në Prishtina Mall

Cinestar
Festoni me stil – zbritje deri në 50% në Foleja.com për  7 dhe 8 Mars!

Festoni me stil – zbritje deri në 50% në Foleja.com për  7 dhe 8 Mars!

Foleja
​Fakulteti i Inxhinierisë bëhet me Qendër të Inovacionit, vlerësohet si nyje e kreativitetit

​Fakulteti i Inxhinierisë bëhet me Qendër të Inovacionit, vlerësohet si nyje e kreativitetit

Të Tjera
BQK me anë të SMS-ve informon qytetarët mbi rregulloren e re

BQK me anë të SMS-ve informon qytetarët mbi rregulloren e re

Ekonomi
Arla Kids Sticks, snacks djathi të shijshëm dhe shëndetshëm!

Arla Kids Sticks, snacks djathi të shijshëm dhe shëndetshëm!

arla
Suksesi i Lipo Dietës në Hollywood dhe Kroaci e me gjerë

Suksesi i Lipo Dietës në Hollywood dhe Kroaci e me gjerë

Lipodiet.al
Vlera e Bitcoin shkon në mbi 65,000 dollarë – duke iu afruar nivelit më të lartë të të gjitha kohërave

Vlera e Bitcoin shkon në mbi 65,000 dollarë – duke iu afruar nivelit më të lartë të të gjitha kohërave

Botë
Nisin punimet për zgjerimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë, Kurti dhe Aliu kritikojnë projektin e mëhershëm

Nisin punimet për zgjerimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë, Kurti dhe Aliu kritikojnë projektin e mëhershëm

Ekonomi
Ish-zv/guvernatori i BQK-së, Fatmir Gashi për dinarin: Qeverisë po i mungon memoria institucionale

Ish-zv/guvernatori i BQK-së, Fatmir Gashi për dinarin: Qeverisë po i mungon memoria institucionale

Financa
“58 për qind thanë ‘PO’”: Votuesit zviceranë votojnë për pensionin e 13-të brenda vitit

“58 për qind thanë ‘PO’”: Votuesit zviceranë votojnë për pensionin e 13-të brenda vitit

Botë
​Rriten çmimet, rëndohet jeta e familjeve me pagë minimale dhe atyre me social

​Rriten çmimet, rëndohet jeta e familjeve me pagë minimale dhe atyre me social

Financa
Mundësi të reja punësimi në Telegrafi Jobs

Mundësi të reja punësimi në Telegrafi Jobs

Telegrafi Jobs
Shijojeni fuqinë e proteinave me Arla Protein Milks

Shijojeni fuqinë e proteinave me Arla Protein Milks

arla
Rezervo tani udhëtimin drejt Ljubjanës për vetëm 99 euro

Rezervo tani udhëtimin drejt Ljubjanës për vetëm 99 euro

Prishtina Ticket
BQK: Remitancat në vitin 2023 arritën 1.34 miliard euro

BQK: Remitancat në vitin 2023 arritën 1.34 miliard euro

Ekonomi
Restaurante Da Paulo – një shije e mikpritjes në Cyrih

Restaurante Da Paulo – një shije e mikpritjes në Cyrih

Restaurante da Paulo
Një botë e re e buzëqeshjeve po vjen në Central Park!

Një botë e re e buzëqeshjeve po vjen në Central Park!

Central Park
Marsi sjell magji në ETC

Marsi sjell magji në ETC

ETC
Bordi i drejtorëve miraton shpërndarjen e mjeteve të 20% për pesë ndërmarrje shoqërore

Bordi i drejtorëve miraton shpërndarjen e mjeteve të 20% për pesë ndërmarrje shoqërore

Ekonomi
Meka Halal Food shpalos planet për zgjerim në tregun e Katarit

Meka Halal Food shpalos planet për zgjerim në tregun e Katarit

MEKA HALAL FOOD
Nënshkrimi elektronik, bizneset njoftohen me procedurat e zbatimit

Nënshkrimi elektronik, bizneset njoftohen me procedurat e zbatimit

Biznes