LAJMI I FUNDIT:

Ramiz Kelmendi

453 Artikuj

Elkos group dhuron 100 pako ushqimore për familjet në nevojë në Pejë, Kelmendi uron Pashkët

Elkos group dhuron 100 pako ushqimore për familjet në nevojë në Pejë, Kelmendi uron Pashkët

Kosovë
Djegia e objektit të ELKOS Center, Kelmendi: Biznesi ka qenë i siguruar – sipas kontratës kompensimi është 90 për qind

Djegia e objektit të ELKOS Center, Kelmendi: Biznesi ka qenë i siguruar – sipas kontratës kompensimi është 90 për qind

Biznes
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë vizitoi kompaninë ELKOS Group, pas incidentit me zjarr

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë vizitoi kompaninë ELKOS Group, pas incidentit me zjarr

Biznes
Djegia e objektit të Elkos Center, Kelmendi: Punëtorëve të asfiksuar do t’iu qëndrojmë afër, dëmi i shkaktuar rreth 35 milionë euro

Djegia e objektit të Elkos Center, Kelmendi: Punëtorëve të asfiksuar do t’iu qëndrojmë afër, dëmi i shkaktuar rreth 35 milionë euro

Kosovë
Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Elfije Boletini
Dëme milionëshe nga zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë, flet Ramiz Kelmendi

Dëme milionëshe nga zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë, flet Ramiz Kelmendi

Elfije Boletini
Ramiz Kelmendi sheh nga afër djegien e ELKOS Center në Pejë

Ramiz Kelmendi sheh nga afër djegien e ELKOS Center në Pejë

Kosovë
Kurti takoi afaristët, Kelmendi: Diskutim i frytshëm në mbështetje të prodhuesve vendor

Kurti takoi afaristët, Kelmendi: Diskutim i frytshëm në mbështetje të prodhuesve vendor

Prodhime Vendore
Kurti me përfaqësues të kompanive vendore, diskutojnë për rolin e sektorit privat në zhvillimin ekonomik të vendit

Kurti me përfaqësues të kompanive vendore, diskutojnë për rolin e sektorit privat në zhvillimin ekonomik të vendit

Biznes
Në 42-vjetorin e demonstratave, Kelmendi: Me këto demonstrata, pjesëmarrësit ndryshuan rrjedhën e historisë së kombit tonë

Në 42-vjetorin e demonstratave, Kelmendi: Me këto demonstrata, pjesëmarrësit ndryshuan rrjedhën e historisë së kombit tonë

Kosovë
“Elkos Group dhe Etc” solidarizohen me të prekurit nga vërshimet, i mbështesin me 500 pako ushqimore

“Elkos Group dhe Etc” solidarizohen me të prekurit nga vërshimet, i mbështesin me 500 pako ushqimore

Kosovë
Haradinaj: Prodhuesit vendorë kanë avancuar dukshëm në kualitetin e produkteve – tanimë ato eksportohen kudo në botë

Haradinaj: Prodhuesit vendorë kanë avancuar dukshëm në kualitetin e produkteve – tanimë ato eksportohen kudo në botë

Prodhime Vendore
Kelmendi: Bizneset u goditen nga pandemia dhe lufta në Ukrainë, qeveria inekzistente

Kelmendi: Bizneset u goditen nga pandemia dhe lufta në Ukrainë, qeveria inekzistente

Ekonomi
Kelmendi: Barrikadat nuk hiqen e as tërësia territoriale nuk mbrohet me fishekët e Facebook-ut, pa SHBA-në nuk ka asgjë

Kelmendi: Barrikadat nuk hiqen e as tërësia territoriale nuk mbrohet me fishekët e Facebook-ut, pa SHBA-në nuk ka asgjë

Siguri
Viti 1922: Në Shkodër lindi Marie Shllaku

Viti 1922: Në Shkodër lindi Marie Shllaku

Agron Shala
Ramiz Kelmendi porosit biznesmenët: Në vitin 2024 mos ofroni paga më poshtë se 700 euro

Ramiz Kelmendi porosit biznesmenët: Në vitin 2024 mos ofroni paga më poshtë se 700 euro

Biznes
Kelmendi: Sa ma larg që i ka duart politika nga biznesi, puna ec me mirë

Kelmendi: Sa ma larg që i ka duart politika nga biznesi, puna ec me mirë

Biznes
Kelmendi: Zgjedhjet në komunat veriore të Kosovës – qorrsokaku i radhës

Kelmendi: Zgjedhjet në komunat veriore të Kosovës – qorrsokaku i radhës

Politikë
Kelmendi: Mos ta sjellim punën që Amerika të mos ketë mundësi të na ndihmojë

Kelmendi: Mos ta sjellim punën që Amerika të mos ketë mundësi të na ndihmojë

Kosovë
Kelmendi: Në tryezë duhet të hidhet shkëmbimi i territoreve – me Borrellin e Lajçakun do bëhet Republika “Srpska”

Kelmendi: Në tryezë duhet të hidhet shkëmbimi i territoreve – me Borrellin e Lajçakun do bëhet Republika “Srpska”

Kosovë
Çështja e targave dhe situata në veri, ish deputeti Kelmendi: Institucionet në Kosovë ranë në kurthin politik të Serbisë

Çështja e targave dhe situata në veri, ish deputeti Kelmendi: Institucionet në Kosovë ranë në kurthin politik të Serbisë

Kosovë
Afaristi Ramiz Kelmendi njofton se ua ka rritur pagat të gjithë punëtorëve në kompaninë e tij

Afaristi Ramiz Kelmendi njofton se ua ka rritur pagat të gjithë punëtorëve në kompaninë e tij

Financa
Kelmendi: Pikat kufitare në veri janë në duar të kriminelëve, për të dalë nga ky ngërç kërkohet pjekuri politike

Kelmendi: Pikat kufitare në veri janë në duar të kriminelëve, për të dalë nga ky ngërç kërkohet pjekuri politike

Kosovë
Ish deputeti Kelmendi: Marrëdhëniet me SHBA-të duhet ruajtur, ato nuk janë të riparueshme

Ish deputeti Kelmendi: Marrëdhëniet me SHBA-të duhet ruajtur, ato nuk janë të riparueshme

Kosovë