0Shares

Shitja e shtëpisë nuk është aspak e lehtë, andaj pronarët përdorin metoda të ndryshme që të joshin blerësit e mundshëm.

Sidoqoftë, imazhe nga agjencitë e patundshmërive janë postuar në internet për arsye krejt të kundërta, transmeton Telegrafi.

Nuk bëhet fjalë për kopshte të rregulluara mirë, kuzhina të pastra, apo vazo me lule që bien të sy. Fotografitë e postuara tregojnë se si nuk duhet reklamuar pronën.

Prej shtëpive që përmbajnë vepra bizare arti, te divani pranë guaskës së tualetit, janë elementet në mesin e këtyre shtëpive që nuk po gjejnë pronar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)