LAJMI I FUNDIT:
Çifti amerikan larguan parketin e vjetër dhe mbetën të shokuar – u shfaq një gropë 6 metra e thellë dhe shpjegimi është i pabesueshëm

Çifti amerikan larguan parketin e vjetër dhe mbetën të shokuar – u shfaq një gropë 6 metra e thellë dhe shpjegimi është i pabesueshëm

Interesante
Hakohet shenja rrugore elektronike në Uashington për të paralajmëruar shoferët të kenë kujdes nga rakunët

Hakohet shenja rrugore elektronike në Uashington për të paralajmëruar shoferët të kenë kujdes nga rakunët

Fun Lajme
Njihuni me çiftin nga Edinburgu, që hoqën dorë nga jeta e zhurmshme në qytet për të jetuar në ishull

Njihuni me çiftin nga Edinburgu, që hoqën dorë nga jeta e zhurmshme në qytet për të jetuar në ishull

Interesante
E blenë shtëpinë e ndërtuar në të 60-at, çifti nga Skocia tregojnë se çfarë gjetën brenda saj gjatë procesit të rinovimit

E blenë shtëpinë e ndërtuar në të 60-at, çifti nga Skocia tregojnë se çfarë gjetën brenda saj gjatë procesit të rinovimit

Interesante
Uellsiani shënon rekord botëror me 69 tatuazhe lepujsh në trupin e tij – por që nuk ka asnjë të tillë në shtëpi

Uellsiani shënon rekord botëror me 69 tatuazhe lepujsh në trupin e tij – por që nuk ka asnjë të tillë në shtëpi

Interesante
Kjo pamje magjike e cila duket si një iluzion optik po i lë shikuesit të habitur

Kjo pamje magjike e cila duket si një iluzion optik po i lë shikuesit të habitur

Interesante
Vajzat u gjendën në një situatë të bezdishme – banakieri u solli faturën me një mesazh të fshehur, gjithçka u zgjidh menjëherë

Vajzat u gjendën në një situatë të bezdishme – banakieri u solli faturën me një mesazh të fshehur, gjithçka u zgjidh menjëherë

Fun Lajme
Gjarpri helmues zvarritet mes rrobave të varura në dollapin e një shtëpie në Australi

Gjarpri helmues zvarritet mes rrobave të varura në dollapin e një shtëpie në Australi

Fun Lajme
Turistët gjermanë kanë humbur në Australi pasi ndoqën udhëzimet e Google Maps

Turistët gjermanë kanë humbur në Australi pasi ndoqën udhëzimet e Google Maps

Fun Lajme
Gruaja australiane i propozon të dashurit live në një emision – befasohet nga përgjigja e tij

Gruaja australiane i propozon të dashurit live në një emision – befasohet nga përgjigja e tij

Fun Lajme
Nëna regjistroi se çfarë po bënte djali para se të shkonte në shtrat, shumë prindër e dinë mirë

Nëna regjistroi se çfarë po bënte djali para se të shkonte në shtrat, shumë prindër e dinë mirë

Fun Lajme
Ujëvara e Kalifornisë shndërrohet në ujëvarë nga e cila rrjedh “zjarr” gjatë një fenomeni të rrallë

Ujëvara e Kalifornisë shndërrohet në ujëvarë nga e cila rrjedh “zjarr” gjatë një fenomeni të rrallë

Interesante
Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Interesante
Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Interesante
Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Interesante
Elon Musk dikur gjumin e kishte bërë në fabrikat e Tesla-s, ja pse

Elon Musk dikur gjumin e kishte bërë në fabrikat e Tesla-s, ja pse

Virale
Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Interesante
Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër – Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër – Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Fun Lajme
Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Fun Lajme
Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Interesante
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të ‘bëhej’ baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të ‘bëhej’ baba për herë të shtatë

Fun Lajme
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Mungesa e borës bën që të anulohet një nga garat e famshme të qenve me sajë në Shtetet e Bashkuara

Mungesa e borës bën që të anulohet një nga garat e famshme të qenve me sajë në Shtetet e Bashkuara

Interesante
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante