0Shares

Policia në rajonin e Pejës mbrëmë ka arrestuar një të dyshuar pasi i njëjti ka sulmuar babanë e tij, duke e gjuajtur me një vazo lulesh.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të lehta.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)