0Shares

Orhidea Latifi, e njohur me emrin e saj artistik Kida është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar nga mosha e re.

Ajo është shfaqur gjithmonë joshëse nëpër paraqitjet e saj televizive, teksa nuk kanë munguar nganjëherë as paraqitjet me esktravagancë.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke ndryshuar tërësisht ngjyrën e flokëve, për t’i bërë ato të zeza të mbyllura.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram, Kida shfaqet shumë më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)