LAJMI I FUNDIT:
Zoe Kravitz

Zoe Kravitz

36 Artikuj

Info

Zoë Isabella Kravitz (e lindur më 1 dhjetor 1988) është aktore amerikane.

Ndarja me Jenna Dewan pas një kohe të gjatë, Channing Tatum: Nuk e di nëse do të martohem sërish

Ndarja me Jenna Dewan pas një kohe të gjatë, Channing Tatum: Nuk e di nëse do të martohem sërish

Yjet
Channing Tatum dhe Zoë Kravitz shfaqen në momente intime gjatë pushimeve në Itali

Channing Tatum dhe Zoë Kravitz shfaqen në momente intime gjatë pushimeve në Itali

Yjet
Reese Witherspoon thotë se shpesh e ngatërrojnë me vajzën e saj

Reese Witherspoon thotë se shpesh e ngatërrojnë me vajzën e saj

Yjet
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Grim
Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Yjet
Suksesi i “The Batman”, një hap drejt normalitetit në industrinë filmike

Suksesi i “The Batman”, një hap drejt normalitetit në industrinë filmike

TV / Film
Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të afërt në fotosesionin e revistës “Wonderland”

Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të afërt në fotosesionin e revistës “Wonderland”

Yjet
Zoe Kravitz mahniti në një fustan me temë mace në premierën e “The Batman”

Zoe Kravitz mahniti në një fustan me temë mace në premierën e “The Batman”

Modë
Zoe Kravitz kujton kritikat ‘e çmendura’ për veshjen e saj në Met Gala 2021

Zoe Kravitz kujton kritikat ‘e çmendura’ për veshjen e saj në Met Gala 2021

Modë
10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

Laura Sekiraqa
Zoe Kravitz u përgjigjet ndjekësve që e kritikuan për fustanin transparent në Met Gala 2021

Zoe Kravitz u përgjigjet ndjekësve që e kritikuan për fustanin transparent në Met Gala 2021

Yjet
Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë së bashku në Instagram

Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë së bashku në Instagram

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Modë
Zoe Kravitz nuk e ka idenë se sa tatuazhe ka: Është e vështirë të ndalosh

Zoe Kravitz nuk e ka idenë se sa tatuazhe ka: Është e vështirë të ndalosh

Bukuri dhe Kujdes
Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Flokë dhe stil
Hidhen poshtë spekulimet se Zoe Kravitz dhe Channing Tatum kanë filluar lidhje dashurie

Hidhen poshtë spekulimet se Zoe Kravitz dhe Channing Tatum kanë filluar lidhje dashurie

Po Flitet
Të gjitha veshjet e veçanta të Zoe Kravitz përmbajnë të njëjtin detaj

Të gjitha veshjet e veçanta të Zoe Kravitz përmbajnë të njëjtin detaj

Modë
Prerjet më të njohura të flokëve në vitin 2020

Prerjet më të njohura të flokëve në vitin 2020

Flokë dhe stil
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit

Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit

TV / Film
Disa mënyra se si yjet po kombinojnë aksesorin më të rëndësishëm të momentit

Disa mënyra se si yjet po kombinojnë aksesorin më të rëndësishëm të momentit

Keshilla Modë
Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Yjet
Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Yjet
Fustanet më të bukur të nusërisë të vajzave të famshme

Fustanet më të bukur të nusërisë të vajzave të famshme

Modë