Ajo ka rolin e femrës së fundit fatale, Catwoman në The Batman.

Dhe Zoe Kravitz pozoi për revistën “Wonderland” së bashku me yllin tjetër e filmit, Robert Pattinson.

Aktorja, 33 vjeçe, dukej sensacionale teksa u zhvesh për një fotosesion të nxehtë nga një dhomë e gjumit pranë Robertit, 35 vjeç.

E mbështjellë në vetëm një çarçaf, Zoe dukej sensuale në foto ndërsa përkëdhelte fytyrën e aktorit, shkruan DailyMail.

Pavarësisht se në fotografit e realizuara dukej plot vetëbesim, Zoe i tha revistës se ajo nuk ishte gjithmonë aq e sigurt për veten e saj dhe ndihej si një ‘të huaj’ duke u rritur.

Foto: Revista “Wonderland”

“Të rritesh me prindër që njerëzit i njohën dhe njerëz që duan të prekin flokët e tu dhe të vijnë dhe të shohin se çfarë janë prindërit e tu po vishnin apo bënin, kurrë nuk jam ndjerë sikur jam përshtatur në shkollë”, tha Zoe – e cila është vajza e Lenny Kravitz dhe Lisa Bonet.

“Unë mendoj se njerëzit që nuk përshtaten zakonisht janë përpara, në një farë mënyre, sepse ne nuk jemi të kapur pas asaj që mendojmë se duhet të jemi dhe çfarë është në trend tani”, tha ajo duke insistuar se përvoja e bëri atë më të fortë.

Ndërkohë, në kastë e filmit përveç yjeve  Robertin si Batman dhe Zoe si Selina Kyle, ose Catwoman, gjithashtu shfaqet Paul Dano në rolin e Edward Nashton / Riddler, Jeffrey Wright si James Gordon, John Turturro si krimineli i Gotham City, Carmine Falcone, Andy Serkis si Alfred Pennyëorth dhe Colin Farrell si Penguin.

Shumë shikues deri tani e kanë kritikuar filmin e shumëpritur për shfaqjen e tij gati tre orësh, si dhe performancën ‘e butë’ të personazheve të tij.

Foto: Revista “Wonderland”

Në të kundërt, një numër kritikësh kanë dalë për të etiketuar Batman-in si një “film të mirë” në përgjithësi, pavarësisht të metave të tij.

Batman do të dalë në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Shtetet e Bashkuara të premten, më 4 mars.

Foto: Revista “Wonderland”

Edhe pse është në rrugën e duhur për premierën globale këtë javë, Warner Bros zbuloi të hënën se kishte anuluar shfaqjen e filmit në Rusi pas konflikti në Ukrainë po vazhdon. /Telegrafi/