Chaning Tatum ka publikuar fotografinë e parë me aktoren, Zoe Kravitz, me të cilën thuhet se ka filluar romancën.

Dyshja u panë së bashku në “after-party”-n e organizuar nga Alicia Keys, pas eventit Met Gala që u mbajt në mbrëmjen e së hënës, shkruan DailyMail.

Përderisa yjet e filmit ende nuk kanë konfirmuar romancën e tyre të re, postimi i fundit i 41-vjeçarit të “Magic Mike” shënoi një arritje të rëndësishme në marrëdhënie me aktoren 32-vjeçare, duke u bërë zyrtare në Instagram.

Foto: Channing Tatum/Instagram

Në imazh, Tatum qëndroi përkrah këngëtarit Moses Sumney dhe Keys, e cila e mbështolli krahun rreth Kravitz duke buzëqeshur për kamerën.

Të gjitha lajmet nga Channing Tatum Të gjitha lajmet nga Channing Tatum

“Kjo natë! Askush nuk donte të vallëzonte me ne, muzika dhe atmosfera ishte tjetër nivel”, ka shkruar aktori i “Step Up” sipër imazhit.

Foto: WireImage

Pjesëmarrës të tjerë në këtë festë përfshinin Michael Jordan, Leonardo DiCaprio, Queen Latifah, Serena Williams, Elon Musk, Ciara dhe Gabrielle Union.

Tatum dhe Kravitz u larguan nga Met Gala 2021 dorë për dore para se të merrni pjesë në ndejën privat të Keys në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Foto: WireImage

Dyshja kanë qenë subjekt i thashethemeve për romancë gjatë javëve të fundit, derisa ata po vazhdojnë të kalojnë shumë kohë së bashku në New York.

Çifti i ri më i ri i Hollivudit nuk kanë komentuar lidhjen e tyre, por ata janë parë së bashku në shumë raste.

Foto: BackGrid

Një burim tha për People se ata “vazhdojnë të jenë të pandashëm” dhe se ata kanë “kimi të lezetshme dhe flirtuese”.

Gjithashtu u zbulua kohët e fundit se ai ndjek katër llogari të fansave të Zoe në Instagram.

Foto: REX

Zoe ishte e martuar me Karl Glusman për më shumë se një vit, por në dhjetor 2020 ajo paraqiti kërkesën për divorc. Ajo dhe Tatum nuk u panë publikisht deri pas finalizimit të divorcit më 23 gusht. Channing, ndërkohë, ka një vajzë, Everly me ish-gruan e tij, aktoren Jenna Dewan. /Telegrafi/