LAJMI I FUNDIT:

Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit

Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit
(Foto: CNN)

Pasi xhirimet e vazhdimit të ri të filmit “Batman” u ndërprenë një muaj më parë sepse aktori kryesor Robert Pattinson ishte infektuar me coronavirus, xhirimet vazhduan në Liverpool.

Ish i preferuari i adoleshentëve, i cili u bë i famshëm për rolin si Edward Cullen në “The Twilight Saga”, ka hyrë plotësisht në karakterin e heroit të errët nga Gotham, Bruce Wayne, ose Batman.

Pattinson errësoi flokët për qëllimin e këtij roli, dhe në skenat para bashkisë së qytetit në Gotham ai veshi një kostum të zi me një pallto leshi, shkruan CNN.

(Foto: CNN)

Seti gjithashtu pa aktorin irlandez plotësisht të panjohur Colin Farrell, i cili luan karakterin e horrit Penguin.

Reklama

Filmi gjithashtu paraqet aktoren gjithnjë e më të kërkuar Zoe Kravitz, vajza e aktores Lisa Bonet dhe rokerin, Lenny Kravitz. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Fjolla Gashi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori