Ka të famshëm që janë lodhur nga pamja e tyre e vjetër dhe vendosën të bëjnë diçka të re.

Hilary Duff, Lauren Alaina janë dy nga artistet që ndryshimin e bënë në shtëpi, përkundër Hailey Baldwin, Naomi Campbell, Jada Pinkett Smith dhe plot të tjerë që kërkuan ndihmë nga stilistët e tyre.

Në përgjithësi, në bazë të rezultatit final duket se ia ka vlejtur përpjekja që ato bënë.

Bright Side i admiron njerëzit që nuk kanë frikë të eksperimentojnë me dukjen dhe më poshtë mund t’i ndiqni disa prej tyre.

1. Hilary Duff

2. Katherine Heigl

3. Hailey Baldwin

4. Emma Roberts

5. Olivia Colman

6. Zoë Kravitz

7. Rowan Blanchard

8. Lauren Alaina

9. Lily James

10. Katy Perry

11. Camila Cabello

12. Jane Fonda

13. Naomi Campbell

14. Ashley Benson

15. Jada Pinkett Smith

16. Christina Ricci

17. Evangeline Lilly

18. Demi Lovato

19. Rumer Willis

20. Keke Palmer

/Telegrafi/