LAJMI I FUNDIT:

Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Ka të famshëm që janë lodhur nga pamja e tyre e vjetër dhe vendosën të bëjnë diçka të re.

Reklama

Hilary Duff, Lauren Alaina janë dy nga artistet që ndryshimin e bënë në shtëpi, përkundër Hailey Baldwin, Naomi Campbell, Jada Pinkett Smith dhe plot të tjerë që kërkuan ndihmë nga stilistët e tyre.

Në përgjithësi, në bazë të rezultatit final duket se ia ka vlejtur përpjekja që ato bënë.

Bright Side i admiron njerëzit që nuk kanë frikë të eksperimentojnë me dukjen dhe më poshtë mund t’i ndiqni disa prej tyre.

1. Hilary Duff

2. Katherine Heigl

3. Hailey Baldwin

4. Emma Roberts

5. Olivia Colman

6. Zoë Kravitz

7. Rowan Blanchard

8. Lauren Alaina

9. Lily James

10. Katy Perry

11. Camila Cabello

12. Jane Fonda

13. Naomi Campbell

14. Ashley Benson

15. Jada Pinkett Smith

16. Christina Ricci

17. Evangeline Lilly

18. Demi Lovato

19. Rumer Willis

20. Keke Palmer

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori