LAJMI I FUNDIT:

Veshja

102 Artikuj

Fëmija dëshiron të vishet vetë? Mund të zgjasë, por për një gjë është e rëndësishme ta lejoni!

Fëmija dëshiron të vishet vetë? Mund të zgjasë, por për një gjë është e rëndësishme ta lejoni!

Prindër dhe fëmijë
Në përvjetorin e martesës, Hailey doli e veshur vetëm me një xhaketë, pa pantallona dhe me shapka

Në përvjetorin e martesës, Hailey doli e veshur vetëm me një xhaketë, pa pantallona dhe me shapka

Moda
Eva Longoria bashkoi dy veshjet që kemi të gjithë – dhe duket e përsosur!

Eva Longoria bashkoi dy veshjet që kemi të gjithë – dhe duket e përsosur!

Moda
Gabimet në veshje që ju bëjnë të dukeni sikur nuk keni shije të modës

Gabimet në veshje që ju bëjnë të dukeni sikur nuk keni shije të modës

Modë
Sofia Vergara bëri një konfuzion të vërtetë: Për shkak të zgjedhjes së fustanit, të gjithë shikonin vetëm atë!

Sofia Vergara bëri një konfuzion të vërtetë: Për shkak të zgjedhjes së fustanit, të gjithë shikonin vetëm atë!

Moda
Fëmijët, vapa dhe veshja: Pesë shenja që tregojnë se foshnja ka shumë vapë

Fëmijët, vapa dhe veshja: Pesë shenja që tregojnë se foshnja ka shumë vapë

Këshilla për prindër
Mbretëresha Letizia edhe një herë shpjegoi se si duhet të vishet një grua me stil!

Mbretëresha Letizia edhe një herë shpjegoi se si duhet të vishet një grua me stil!

Moda
Kris Jenner u ka dhënë një detyrë të gjitha grave me stil: Kombinimi i këtyre dy ngjyrave është një sukses i plotë!

Kris Jenner u ka dhënë një detyrë të gjitha grave me stil: Kombinimi i këtyre dy ngjyrave është një sukses i plotë!

Moda
Vajza u dërgua në shtëpi nga shkolla për shkak të kombinimit të veshjeve

Vajza u dërgua në shtëpi nga shkolla për shkak të kombinimit të veshjeve

Fun Lajme
Për mëngjese të shpejta: Si të vishni shpejt fëmijën dhe të filloni ditën pa stres

Për mëngjese të shpejta: Si të vishni shpejt fëmijën dhe të filloni ditën pa stres

Këshilla për prindër
Stili i patejkalueshëm i vjeshtës: Vishuni kështu dhe të gjithë do të shikojnë në drejtimin tuaj

Stili i patejkalueshëm i vjeshtës: Vishuni kështu dhe të gjithë do të shikojnë në drejtimin tuaj

Moda
Mëngjeset e shpejta: Si ta vishni fëmijën dhe ta filloni ditën pa stres

Mëngjeset e shpejta: Si ta vishni fëmijën dhe ta filloni ditën pa stres

Këshilla për prindër
Si të krijosh iluzionin për t’u dukur më shtatlartë

Si të krijosh iluzionin për t’u dukur më shtatlartë

Modë
Truqe nga stili skandinav që mund ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë

Truqe nga stili skandinav që mund ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë

Lifestyle
Veshja e Melania Trumpit është për dhjetëshe të merituar: Në këtë fustan çdo femër duket fenomenale!

Veshja e Melania Trumpit është për dhjetëshe të merituar: Në këtë fustan çdo femër duket fenomenale!

Moda
Definicioni i elegancës: Aktorja Amanda Holden (49) ka treguar si duhet të duket femra e stilizuar në moshën 40-vjeçare!

Definicioni i elegancës: Aktorja Amanda Holden (49) ka treguar si duhet të duket femra e stilizuar në moshën 40-vjeçare!

Moda
Kështu bartet njëri ndër trendët kryesorë këtë sezon: Ajo di si të vishet për të tërhequr vëmendjen

Kështu bartet njëri ndër trendët kryesorë këtë sezon: Ajo di si të vishet për të tërhequr vëmendjen

Moda
Çfarë të veshësh kur nisesh për pushime?

Çfarë të veshësh kur nisesh për pushime?

Modë
Ende nuk e keni zgjedhur veshjen për Natën e Vitit të Ri? Ky kombinim është më se i qëlluari

Ende nuk e keni zgjedhur veshjen për Natën e Vitit të Ri? Ky kombinim është më se i qëlluari

Modë
Të ngrohta, trendi dhe aq të rehatshme: Këtë stinë, triko-fustanet barten kështu!

Të ngrohta, trendi dhe aq të rehatshme: Këtë stinë, triko-fustanet barten kështu!

Keshilla Modë
Përherë me stil shembullor: Melania Trump e veshur me kombinezon në të cilin çdo femër duket shtathollë!

Përherë me stil shembullor: Melania Trump e veshur me kombinezon në të cilin çdo femër duket shtathollë!

Modë
Çfarë është moderne në rrugët e Parisit gjatë ditëve me shi të vjeshtës

Çfarë është moderne në rrugët e Parisit gjatë ditëve me shi të vjeshtës

Modë
Veshje efektive: Charlize Theron ka shëtitur me çorape-çizme të cilat do të dëshironi edhe ju t’i keni!

Veshje efektive: Charlize Theron ka shëtitur me çorape-çizme të cilat do të dëshironi edhe ju t’i keni!

Modë
E guximshme: Irina Shayk e veshur me fustan i cili zbulon shumë ka lënë pa fjalë të pranishmit!

E guximshme: Irina Shayk e veshur me fustan i cili zbulon shumë ka lënë pa fjalë të pranishmit!

Modë