LAJMI I FUNDIT:

Catherine Zeta-Jones edhe jashtë ekranit duket si Morticia Addams: Kombinimi kuq-zi me pjesë të rëndësishme të sezonit

Catherine Zeta-Jones edhe jashtë ekranit duket si Morticia Addams: Kombinimi kuq-zi me pjesë të rëndësishme të sezonit

Edhe një tjetër dëshmi se në një fund midi lëkure ia vlen të investoni këtë dimër

Reklama

Të gjithë e dimë që ngjyra e kuqe është diçka pa të cilën festat e ardhshme nuk mund të kalojnë.

Për kombinimin fitues pa të meta shfaqja e fundit e Catherina Zeta Jones-it mund t’ju shërbejë si frymëzim i shkëlqyeshëm.

Kohët e fundit, nëpërmjet kombinimeve të saj ajo kanalizon personazhin e Morticia Addams -it të cilin e interpreton në realizimin e ri “E mërkura” të Netflix-it, transmeton Telegrafi.

Fundi i saj prej lëkure në ngjyrë të kuqe Ferrari vihet në pah nga një e çarë që është krijuar për të treguar këmbët e saj sa duhet, duke e mbajtur ende fundin mjaftueshëm të moderuar, pavarësisht se është provokues dhe si veshje e përditshme… Sigurisht, një tjetër dëshmi se ia vlen të investoni në një fund midi lëkure këtë dimër.

Veçanërisht befasuese është zgjedhja e këpucëve, me sa duket ajo ka veshur mokasina të rrumbullakosura, por në fakt ato janë këpucë me një takë të plotë transparente interesante.

Pjesa tjetër e veshjes është e thjeshtë, me një bluzë të zezë, një pelerinë të zezë, syze dielli dhe një çantë “Chanel”.

Për paraqitjen e dytë, Catherina Zeta Jones zgjodhi një pamje të vërtetë Morticia Addams – ajo veshi të njëjtën pelerinë të zezë mbi një fustan të zi të gjatë, dhe me sa mund të shohim nga këpucët, rrumbullakësia e këpucëve me rripa po merr momentin e tyre.

Ky model i njohur ndryshe si “mary jane”, por duket se tashmë do ta shohim të kombinuar me stile më elegante dhe serioze. Ato janë thjesht të përjetshme, dhe këtë vit shtëpia e modës Prada prezantoi modele të përmirësuara me një thembër dhe majë të mprehtë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Kalo në kategori