LAJMI I FUNDIT:

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga dukja e Kaia Gerber

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga dukja e Kaia Gerber

Kaia Gerber njihet për stilin e saj minimalist, por që bie gjithmonë në sy

Reklama

Ajo u fotografua në Los Angeles me një xhaketë të zezë të gjerë dhe pantallona në ngjyrë të njëjtë.

Kaia e kombinoi kostumin me një palë atlete Adidas Samba. Për të qëndruar te stili i saj minimalist, ajo preferoi një çantë lëkure të zezë me detaje gold. Grimi minimalist, flokët me onde të lehta dhe kaq.

Kaia ka qenë gjithmonë adhuruese e gardërobës së thjeshtë.

Vitin e kaluar, ajo bashkëpunoi me Zara-n për një koleksion prej më shumë se 30 elementë (veshje, këpucë, aksesorë) që supozohet të jenë thelbësore për çdo njeri.


Në trend Femra

Më shumë
Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Psikoprofil
Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grim
Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Keshilla Modë
Detektivi privat zbulon: Katër shenja të sigurta që mashkulli ju tradhton!

Detektivi privat zbulon: Katër shenja të sigurta që mashkulli ju tradhton!

Këshilla dhe arsye
Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori