LAJMI I FUNDIT:

Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Ajo udhëhiqet nga eleganca dhe ndërton stilin e saj

Mbretëresha për paraqitjen më të re sërish ka zgjedhur ngjyrën e zezë me të cilën përfundimisht duket e përkryer.


Edhe pse shpesh e shohim në fustane dhe funde, Letizia këtë herë ka veshur një kostum.

Rrobat e femrave janë bërë jashtëzakonisht të popullarizuara në disa sezone të fundit. Modeli i saj i veshjeve do të dukej tërësisht klasik, mirëpo një segment e ka bërë të veçantë, transmeton Telegrafi.

Profimedia

Pantallonave klasike dhe fanellës së zezë i ka shtuar xhaketë të zezë e cila në mëngë ka pupla.

Dukja tjetër ka mbetur neutrale.

Flokët i ka bërë topuz, ndërsa nga bizhuteritë ka vënë vetëm vathë.

Është e njohur që Mbretëresha i do këpucët, mirëpo meqë veshja e saj tani është ekstravagante për shkak të pulave ajo ka mbathur këpucë të pazakonshme – transparente.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Flokë dhe stil
Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Ushqim i shëndetshëm
Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Moda
Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Moda
Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Keshilla Modë
Kalo në kategori