LAJMI I FUNDIT:

Dollakë në dhjetë mënyra: Janë të shkëlqyera për kombinime të ndryshme urbane

Dollakë në dhjetë mënyra: Janë të shkëlqyera për kombinime të ndryshme urbane
dreamstime

Nuk janë vetëm sportive, por ka variante të ndryshme nga lëkura artificiale deri tek materiali që i ngjan satenit

Reklama

Dollakët kanë një sërë fytyrash, i veshim me fustane, por edhe me tunika të ndryshme të ngrohta.

Dikur ishin pjesë e kombinimeve sportive, por me kalimin e kohës këto pantallona super komode me karakter elastik kanë depërtuar në jetën e përditshme, madje janë interesante në versione të ndryshme mbrëmjeje, transmeton Telegrafi.

Vajzat moderne veshin dollakë lëkure, i kombinojnë me çizme dhe xhaketa të mëdha leshi.

Teksturat sportive, me shkëlqim dhe materiale të ngjashme të bukura na kujtojnë pranverën e fundit, ato janë gjithashtu të shkëlqyera për aktivitete të ndryshme të përditshme.

Materiali si sateni ka një vend të veçantë në stilet e mbrëmjes.

Kombinimi me një xhaketë dhe një kapuç është një ide e mirë për një koktej argëtues dhe elegant.

Seti sportiv duket i shkëlqyeshëm në një mushama të një nuance neutrale bezhë.

U kuqja plus lëkura bën një kombinim të shkëlqyeshëm roker.

Lateksi dhe trikotazhet janë pjesë e një historie interesante të modës.

Nuanca e zbehtë nga koka te këmbët duket e mrekullueshme në çdo formulë stili.

Këmbët duken gjithmonë më mirë me taka të larta.

Çizmet e bardha janë një trajtim i veçantë në stil, jepini atyre një avantazh vizual me dollakët e zeza. /Telegrafi/