LAJMI I FUNDIT:

Paris Hilton prezantoi një veshje ngjyrë neoni në të cilën nuk mund të kalonte pa u vënë re

Paris Hilton prezantoi një veshje ngjyrë neoni në të cilën nuk mund të kalonte pa u vënë re

Nëse dikush di si të tërheqë vëmendjen, ajo është Paris Hilton

Reklama

Trashëgimtarja e pasur Paris Hilton (41) zgjodhi një veshje me ngjyra neoni për një natë me miket e saj në Santa Monica.

Ajo ka shkuar në festë me mikeshat e saj dhe për këtë rast ka zgjedhur një fustan jeshil neoni me fije, ndërsa kurorëzimin e stilizimit të saj e kanë bërë këpucët në të njëjtën ngjyrë.

Në dorë mbante një pallto leshi dhe një çantë po ashtu të kësaj ngjyre që binte në sy dhe vështrimin e saj dramatik e theksoi me syze dielli në ngjyrë jeshile, transmeton Telegrafi.

Flokët e saj të gjata bionde i ka lënë të bien lirshëm dhe gjithçka është shoqëruar me grim të moderuar.

Parisit i pëlqen normalisht të eksperimentojë kur bëhet fjalë për modën, gjë që e bëri edhe këtë herë. Ajo ishte në gjendje të vinte me një tjetër kombinim të pazakontë.

/Telegrafi/