LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Si një ikonë moderne e modës, J.Lo e di se veshjet me tweed janë jashtëzakonisht të njohura këtë sezon

Reklama

Diva latine Jennifer Lopez është fotografuar me bashkëshortin Ben Afleck dhe me fëmijët e tyre në Santa Monika, ku kanë shkuar familjarisht për të blerë pemën e Krishtlindjeve.

Prindërit krenarë kanë marrë me vete fëmijët e tyre për këtë blerje festive.

Për ta kjo është diçka e veçantë, duke qenë se ky është Viti i Ri i parë që e presin si një çift bashkëshortor.

Për këtë rast të bukur, J. Lo kishte veshur xhinse të gjera dhe një bluzë të bardhë, ndërsa kurora e veshjes ishte një pallto e gjatë që prekej pak në tokë.

Palltot me përmasa të mëdha janë një trend i madh edhe këtë sezon dhe J.Lo si një ikonë e modës moderne e di që veshjet prej ‘tweed’-i janë ultra të njohura këtë sezon.

Kështu kjo pallto e saj në një kombinim jeshil dhe të bardhë ishte kurora e stilit të saj të relaksuar dhe një konfirmim se xhaketat dhe palltot këtë thurje të thjeshtë janë pjesë që duhet t’i kemi këtë sezon dimëror. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Shpëlajini flokët nga kripa dhe klori pas larjes në det dhe mbrojini nga dielli

Shpëlajini flokët nga kripa dhe klori pas larjes në det dhe mbrojini nga dielli

Flokë dhe stil
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori